Jedynie prawda jest ciekawa


Michalczewski upojony absurdem: Jest bardzo dużo możliwości dla młodych

18.12.2014

„Mówi się, że jesteśmy państwem skorumpowanym, że tu komuna. Jest mi bardzo przykro”.

Dariusz Michalczewski, podstarzała gwiazda boksu, która próbuje uchodzić za znawcę wszystkiego, znów się kompromituje. W „kropce nad i” w TVN24 Michalczewski skomentował marsz, jaki 13 grudnia przeszedł ulicami Warszawy.

„Starsi ludzie, którzy walczyli o demokrację mają do tego prawo, bo mają najgorzej, oni czasami wstają później, popołudniu, czy w południe żeby zaoszczędzić na śniadaniu” - stwierdził na początek Michalczewski.

A potem przeszedł do ataku: „Najbardziej mnie wkurzali ci młodzi, podstawieni ludzie, którzy stali za plecami pana Kaczyńskiego, którzy się tam afiszowali. Nie wierzę, że oni tak myślą”.

Jak widać Michalczewski uznaje, że lepiej wie co myślą ludzie, którzy wzięli udział w Marszu 13/12. Zdaje się, że Michalczewski myśli, że nie można wziąć udziału w Marszu organizowanym przez PiS z własnej woli. Trzeba zostać podstawionym...

Pięściarz kolejnymi wypowiedziami udowadnia, że jest zupełnie oderwany od rzeczywistości. Niektóre jego tezy brzmią jak czysta kpina. „Dziś jest bardzo dużo możliwości dla młodych ludzi, jak się jest ambitnym pracowitym, jak się szuka swojej pasji to naprawdę jest szansa, o wiele większa niż kiedyś” - tłumaczy Michalczewski, wzbudzając zapewne gromki śmiech u wielu ludzi, szczególnie młodych.

Gość TVN24 brnął w swoje tezy. „Tu mówi się, że jesteśmy jakimś państwem skorumpowanym i nie wiadomo jakim jeszcze, mówi się, że tu jest jeszcze komuna. Jest mi bardzo przykro, bo znam bardzo dużo ludzi z Holandii, z Belgii, z Niemiec, Szwajcarii, Austrii i oni są zachwyceni naszym państwem” - kończył bokser.

Jeśli koledzy Michalczewskiego z Holandii, Belgii, Niemiec i innych miejsc są równie wielkimi ignorantami, jak on, zachwyt nie może dziwić, ani zaskakiwać...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook