Jedynie prawda jest ciekawa


Michalczewski upojony absurdem: Jest bardzo dużo możliwości dla młodych

18.12.2014

„Mówi się, że jesteśmy państwem skorumpowanym, że tu komuna. Jest mi bardzo przykro”.

Dariusz Michalczewski, podstarzała gwiazda boksu, która próbuje uchodzić za znawcę wszystkiego, znów się kompromituje. W „kropce nad i” w TVN24 Michalczewski skomentował marsz, jaki 13 grudnia przeszedł ulicami Warszawy.

„Starsi ludzie, którzy walczyli o demokrację mają do tego prawo, bo mają najgorzej, oni czasami wstają później, popołudniu, czy w południe żeby zaoszczędzić na śniadaniu” - stwierdził na początek Michalczewski.

A potem przeszedł do ataku: „Najbardziej mnie wkurzali ci młodzi, podstawieni ludzie, którzy stali za plecami pana Kaczyńskiego, którzy się tam afiszowali. Nie wierzę, że oni tak myślą”.

Jak widać Michalczewski uznaje, że lepiej wie co myślą ludzie, którzy wzięli udział w Marszu 13/12. Zdaje się, że Michalczewski myśli, że nie można wziąć udziału w Marszu organizowanym przez PiS z własnej woli. Trzeba zostać podstawionym...

Pięściarz kolejnymi wypowiedziami udowadnia, że jest zupełnie oderwany od rzeczywistości. Niektóre jego tezy brzmią jak czysta kpina. „Dziś jest bardzo dużo możliwości dla młodych ludzi, jak się jest ambitnym pracowitym, jak się szuka swojej pasji to naprawdę jest szansa, o wiele większa niż kiedyś” - tłumaczy Michalczewski, wzbudzając zapewne gromki śmiech u wielu ludzi, szczególnie młodych.

Gość TVN24 brnął w swoje tezy. „Tu mówi się, że jesteśmy jakimś państwem skorumpowanym i nie wiadomo jakim jeszcze, mówi się, że tu jest jeszcze komuna. Jest mi bardzo przykro, bo znam bardzo dużo ludzi z Holandii, z Belgii, z Niemiec, Szwajcarii, Austrii i oni są zachwyceni naszym państwem” - kończył bokser.

Jeśli koledzy Michalczewskiego z Holandii, Belgii, Niemiec i innych miejsc są równie wielkimi ignorantami, jak on, zachwyt nie może dziwić, ani zaskakiwać...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 2. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 3. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 4. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 5. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 6. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 7. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook