Jedynie prawda jest ciekawa

Mazurek i Zalewski: Nagroda dla Kaczyńskiego wywołała skowyt

18.09.2015

„Niesioł pluł i charczał, że jak można Kaczyńskiemu nagrody dawać. Pocieszny ten Niesiołowski”.

Robert Mazurek i Igor Zalewski w swojej satyrycznej rubryce wracają do Nagrody Człowieka Roku dla Jarosława Kaczyńskiego. W ostatnim numerze tygodnika „wSieci” publicyści kpią ze słów oburzenia, jakie ta decyzja wywołała.

„Zdrada! Hańba! Targowica! Kaczyński został Człowiekiem Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. Nie dość tego — łasili się do niego rozmaitej maści biznesmeni. Kurczę, no to faktycznie trzeba kogoś do Polski sprowadzić, osiedlić i dać obywatelstwo, bo kto będzie na tę biedną PO głosował?” - wskazują autorzy w tygodniku "wSieci".

Dodają, że „do Ewy Kopacz nikt się w Krynicy nie łasił, bo Królowa Polskiej Komedii też tam pojechała”.

„W ogóle platfusy zrejterowały, a nawet jak ktoś był, to przemykał kanałami. Rząd reprezentował również wicepremier Janusz Piechociński, ale jego przecież nikt na poważnie nie bierze. No może z wyjątkiem jego samego” - zaznaczają.

Mazurek i Zalewski wskazują również, że „sprawa Człowieka Roku dla Kaczora wywołała oczywiście skowyt”. „Wył Balcerowicz Leszek, wyli inni, ale najpiękniej zawył rzecz jasna nieoceniony Stefan Niesiołowski, który już jakiś czas temu zamienił się we własną autoparodię. Niesioł pluł i charczał, że jak można Kaczyńskiemu nagrody dawać, chyba że dla największego łobuza i chuligana. Pocieszny ten Niesiołowski bardzo — już niegroźny czy chamowaty, ale pocieszny. Człowiek sobie na niego patrzy i humor mu się poprawia” - kwitują autorzy.

Cała rubryka satyryczna w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”. POLECAMY

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook