Jedynie prawda jest ciekawa


Mazurek i Zalewski: Nagroda dla Kaczyńskiego wywołała skowyt

18.09.2015

„Niesioł pluł i charczał, że jak można Kaczyńskiemu nagrody dawać. Pocieszny ten Niesiołowski”.

Robert Mazurek i Igor Zalewski w swojej satyrycznej rubryce wracają do Nagrody Człowieka Roku dla Jarosława Kaczyńskiego. W ostatnim numerze tygodnika „wSieci” publicyści kpią ze słów oburzenia, jakie ta decyzja wywołała.

„Zdrada! Hańba! Targowica! Kaczyński został Człowiekiem Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy. Nie dość tego — łasili się do niego rozmaitej maści biznesmeni. Kurczę, no to faktycznie trzeba kogoś do Polski sprowadzić, osiedlić i dać obywatelstwo, bo kto będzie na tę biedną PO głosował?” - wskazują autorzy w tygodniku "wSieci".

Dodają, że „do Ewy Kopacz nikt się w Krynicy nie łasił, bo Królowa Polskiej Komedii też tam pojechała”.

„W ogóle platfusy zrejterowały, a nawet jak ktoś był, to przemykał kanałami. Rząd reprezentował również wicepremier Janusz Piechociński, ale jego przecież nikt na poważnie nie bierze. No może z wyjątkiem jego samego” - zaznaczają.

Mazurek i Zalewski wskazują również, że „sprawa Człowieka Roku dla Kaczora wywołała oczywiście skowyt”. „Wył Balcerowicz Leszek, wyli inni, ale najpiękniej zawył rzecz jasna nieoceniony Stefan Niesiołowski, który już jakiś czas temu zamienił się we własną autoparodię. Niesioł pluł i charczał, że jak można Kaczyńskiemu nagrody dawać, chyba że dla największego łobuza i chuligana. Pocieszny ten Niesiołowski bardzo — już niegroźny czy chamowaty, ale pocieszny. Człowiek sobie na niego patrzy i humor mu się poprawia” - kwitują autorzy.

Cała rubryka satyryczna w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”. POLECAMY

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook