Jedynie prawda jest ciekawa


Max Kolonko: Radykalny islam ponownie zaatakował w Europie. WIDEO

27.03.2017

"Spełnia się klątwa Kadafiego, który mówił: podbijemy was bez mieczy, bez tarcz, bez wojowników, podbijemy was czystą demografią” - przypomniał w swoim komentarzu Mariusz Max Kolonko, odnosząc się do zamachu w Londynie, w którym zginęły 4 osoby.

Kolonko nie pozostawił suchej nitki na słowach premier Theresy May, która po zamachu w Londynie mówiła, że Brytyjczycy wrócą do normalnego życia. 

"Co ta kobieta wygaduje? Co jest życiem normalnym obecnie w Londynie? Z punktu widzenia wojującego islamu, ten zamach to pełen sukces. (…) Ten zamachowiec jest teraz męczennikiem, w filozofii muzułmańskiej ten człowiek otoczony jest teraz 72 hurysami w niebie pani May, on tam siedzi i ma szczęśliwe życie. To jest inna wojna" - podkreślił dziennikarz, dodając: "Mówimy o samotnym wilku, ale to jest cała horda samotnych wilków. Tak walczy dzisiaj samotny islam, który zakorzeniony jest w cywilizacji, której nie akceptuje".

Kolonko zwrócił uwagę, że zamachowca zastrzelił ochroniarz polityka, który akurat przyjechał do parlamentu. Gdyby nie on, według Kolonko mogłoby dojść do o wiele większej masakry, ponieważ brytyjska policja jest w 90 proc. nieuzbrojona.

"Tego napastnika zastrzelił ochroniarz polityka, który akurat przyjechał do parlamentu, gdyby go tam nie było, to ten zamachowiec wyrżnął by połowę parlamentu, ponieważ brytyjska policja w 90 proc. jest nieuzbrojona. Czy pani Theresa May zdaje sobie sprawę, co ona w ogóle mówi? O jakim normalnym życiu pani mówi? Przecież tam mogło dojść do kolosalnej tragedii. Macie nieuzbrojoną policję, macie meczety, które rosną jak grzyby po deszczu, macie ludność muzułmańską, która wciągu ostatnich dwóch lat podwoiła się, a pani mówi o tym, żebyśmy żyli normalnie, a przecież to są potencjalni terroryści! To są potencjalni ludzie, którzy będą was zabijać. (…) Muzułmanie stawiają meczety na miejscu swoich zwycięstw. Ile tych meczetów powstało? W całej Europie rosną meczety jak grzyby po deszczu, ponieważ muzułmanie znaczą miejsca podboju Europy. Islam zalewa Europę" - podkreśli.

Zdaniem Kolonko Europa skazana jest na potop muzułmańskiej społeczności, która przejmie kontynent.

„Spełnia się klątwa Kadafiego, który mówił: podbijemy was bez mieczy, bez tarcz, bez wojowników, podbijemy was czystą demografią, ponieważ mnożymy się szybciej wy. Zalejemy muzułmańskim potopem Europę i wywiesimy flagę wielkiego Mahometa na Parlamencie Europejskim, to jest to co nas czeka, jeżeli nie zaczniemy się bronić” - mówił Kolonko.

kk/YouTube/MaxTVNews

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook