Jedynie prawda jest ciekawa

Max Kolonko: Radykalny islam ponownie zaatakował w Europie. WIDEO

27.03.2017

"Spełnia się klątwa Kadafiego, który mówił: podbijemy was bez mieczy, bez tarcz, bez wojowników, podbijemy was czystą demografią” - przypomniał w swoim komentarzu Mariusz Max Kolonko, odnosząc się do zamachu w Londynie, w którym zginęły 4 osoby.

Kolonko nie pozostawił suchej nitki na słowach premier Theresy May, która po zamachu w Londynie mówiła, że Brytyjczycy wrócą do normalnego życia. 

"Co ta kobieta wygaduje? Co jest życiem normalnym obecnie w Londynie? Z punktu widzenia wojującego islamu, ten zamach to pełen sukces. (…) Ten zamachowiec jest teraz męczennikiem, w filozofii muzułmańskiej ten człowiek otoczony jest teraz 72 hurysami w niebie pani May, on tam siedzi i ma szczęśliwe życie. To jest inna wojna" - podkreślił dziennikarz, dodając: "Mówimy o samotnym wilku, ale to jest cała horda samotnych wilków. Tak walczy dzisiaj samotny islam, który zakorzeniony jest w cywilizacji, której nie akceptuje".

Kolonko zwrócił uwagę, że zamachowca zastrzelił ochroniarz polityka, który akurat przyjechał do parlamentu. Gdyby nie on, według Kolonko mogłoby dojść do o wiele większej masakry, ponieważ brytyjska policja jest w 90 proc. nieuzbrojona.

"Tego napastnika zastrzelił ochroniarz polityka, który akurat przyjechał do parlamentu, gdyby go tam nie było, to ten zamachowiec wyrżnął by połowę parlamentu, ponieważ brytyjska policja w 90 proc. jest nieuzbrojona. Czy pani Theresa May zdaje sobie sprawę, co ona w ogóle mówi? O jakim normalnym życiu pani mówi? Przecież tam mogło dojść do kolosalnej tragedii. Macie nieuzbrojoną policję, macie meczety, które rosną jak grzyby po deszczu, macie ludność muzułmańską, która wciągu ostatnich dwóch lat podwoiła się, a pani mówi o tym, żebyśmy żyli normalnie, a przecież to są potencjalni terroryści! To są potencjalni ludzie, którzy będą was zabijać. (…) Muzułmanie stawiają meczety na miejscu swoich zwycięstw. Ile tych meczetów powstało? W całej Europie rosną meczety jak grzyby po deszczu, ponieważ muzułmanie znaczą miejsca podboju Europy. Islam zalewa Europę" - podkreśli.

Zdaniem Kolonko Europa skazana jest na potop muzułmańskiej społeczności, która przejmie kontynent.

„Spełnia się klątwa Kadafiego, który mówił: podbijemy was bez mieczy, bez tarcz, bez wojowników, podbijemy was czystą demografią, ponieważ mnożymy się szybciej wy. Zalejemy muzułmańskim potopem Europę i wywiesimy flagę wielkiego Mahometa na Parlamencie Europejskim, to jest to co nas czeka, jeżeli nie zaczniemy się bronić” - mówił Kolonko.

kk/YouTube/MaxTVNews

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook