Jedynie prawda jest ciekawa


Max Kolonko: Radykalny islam ponownie zaatakował w Europie. WIDEO

27.03.2017

"Spełnia się klątwa Kadafiego, który mówił: podbijemy was bez mieczy, bez tarcz, bez wojowników, podbijemy was czystą demografią” - przypomniał w swoim komentarzu Mariusz Max Kolonko, odnosząc się do zamachu w Londynie, w którym zginęły 4 osoby.

Kolonko nie pozostawił suchej nitki na słowach premier Theresy May, która po zamachu w Londynie mówiła, że Brytyjczycy wrócą do normalnego życia. 

"Co ta kobieta wygaduje? Co jest życiem normalnym obecnie w Londynie? Z punktu widzenia wojującego islamu, ten zamach to pełen sukces. (…) Ten zamachowiec jest teraz męczennikiem, w filozofii muzułmańskiej ten człowiek otoczony jest teraz 72 hurysami w niebie pani May, on tam siedzi i ma szczęśliwe życie. To jest inna wojna" - podkreślił dziennikarz, dodając: "Mówimy o samotnym wilku, ale to jest cała horda samotnych wilków. Tak walczy dzisiaj samotny islam, który zakorzeniony jest w cywilizacji, której nie akceptuje".

Kolonko zwrócił uwagę, że zamachowca zastrzelił ochroniarz polityka, który akurat przyjechał do parlamentu. Gdyby nie on, według Kolonko mogłoby dojść do o wiele większej masakry, ponieważ brytyjska policja jest w 90 proc. nieuzbrojona.

"Tego napastnika zastrzelił ochroniarz polityka, który akurat przyjechał do parlamentu, gdyby go tam nie było, to ten zamachowiec wyrżnął by połowę parlamentu, ponieważ brytyjska policja w 90 proc. jest nieuzbrojona. Czy pani Theresa May zdaje sobie sprawę, co ona w ogóle mówi? O jakim normalnym życiu pani mówi? Przecież tam mogło dojść do kolosalnej tragedii. Macie nieuzbrojoną policję, macie meczety, które rosną jak grzyby po deszczu, macie ludność muzułmańską, która wciągu ostatnich dwóch lat podwoiła się, a pani mówi o tym, żebyśmy żyli normalnie, a przecież to są potencjalni terroryści! To są potencjalni ludzie, którzy będą was zabijać. (…) Muzułmanie stawiają meczety na miejscu swoich zwycięstw. Ile tych meczetów powstało? W całej Europie rosną meczety jak grzyby po deszczu, ponieważ muzułmanie znaczą miejsca podboju Europy. Islam zalewa Europę" - podkreśli.

Zdaniem Kolonko Europa skazana jest na potop muzułmańskiej społeczności, która przejmie kontynent.

„Spełnia się klątwa Kadafiego, który mówił: podbijemy was bez mieczy, bez tarcz, bez wojowników, podbijemy was czystą demografią, ponieważ mnożymy się szybciej wy. Zalejemy muzułmańskim potopem Europę i wywiesimy flagę wielkiego Mahometa na Parlamencie Europejskim, to jest to co nas czeka, jeżeli nie zaczniemy się bronić” - mówił Kolonko.

kk/YouTube/MaxTVNews

Warto poczytać

 1. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 2. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 3. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 4. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 5. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 6. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 7. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook