Jedynie prawda jest ciekawa

Max Kolonko: Po co Kukiz przychodzi do takich programów?

31.08.2015

Mariusz Max Kolonko atakuje dziennikarzy Telewizji Republika.

W programie "W punkt" na antenie Telewizji Republika Paweł Kukiz rozmawiał z Katarzyna Gójską-Hejke. Program wywołał kontrowersje wśród internautów. Zwolennicy Pawła Kukiza zarzucają dziennikarce "Republiki" brak obiektywizmu.

Materiał "Republiki" skomentował Mariusz Max Kolonko na swoim kanale internetowym "MaxTV".

"Skoro oni wypuścili do wiadomości publicznej taki chłam, to może to wynikać z dwóch rzeczy. Pierwsza jest taka, że oni nie rozumieją na czym polega publicystyka. Albo druga, parcie żeby zniszczyć Kukiza było tak duże, że woleli puścić ten słaby klip, który praktycznie maltretuje ich stacje i tę dziennikarkę, żeby zniszczyć Pawła Kukiza i stać się tubą propagandową dla PiS-u" - powiedział Kolonko.

Krytykowany przez niego sposób prowadzenia programu jest jego zdaniem stosowany w Polskim dziennikarstwie od lat.

"To jest rzecz, którą w latach 90-tych wprowadziła Monika Olejnik" - stwierdził Kolonko.

"Oglądam polskie dziennikarstwo publicystyczne i w ogóle nie wiem o czym oni mówią" - dodał.

Mariusz Max Kolonko dziwi się, dlaczego do takich programów przychodzą jeszcze goście.

"Kompletnie nie rozumiem po co politycy tam przychodzą? Po co przychodzi Paweł Kukiz? Skoro wiecie, że będziecie maltretowani? O to im chodzi. Doprowadzili człowieka do takiego szału, że on po prostu wychodzi." - powiedział Kolonko.

"25 lat temu wyjechałem z Polski, z szamba które tam było. Po 25 latach dostaję od was maile i widzę w nich siebie. Piszecie dokładnie to samo, co ja mówiłem wtedy gdy byłem w Polsce. Ćwierć wieku minęło i nic się nie zmieniło. Tak jak was władza okłamywała, tak okłamuje teraz. Tak politycy was oszukiwali, tak oszukują was teraz. Dziennikarze jak ogłupiali was wtedy, tak ogłupiają was teraz." - podsumował były dziennikarz TVP.

mly/YouTube - MaxTVNews

[fot. YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook