Jedynie prawda jest ciekawa


Mastalerek: najzacieklej z TV Trwam walczą Dworak i Luft

12.06.2013

Za mówienie i pokazywanie prawdy Telewizja Trwam od lat spotyka się z agresją ze strony rządzącego Polską obozu Platformy Obywatelskiej. W tym obozie jest także obecny prezydent Bronisław Komorowski - pisze Marcin Mastalerek, poseł PiS.

12 czerwca 2003 roku Telewizja Trwam rozpoczęła regularne nadawanie programu.

To już 10 lat służby prawdzie, Kościołowi i Ojczyźnie. Telewizja Trwam przez wiele lat przełamywała monopol mainstreamowych mediów. Dzięki konsekwentnej i odważnej postawie zyskała rzesze wiernych widzów. To przywiązanie do Tv Trwam widać doskonale od wielu miesięcy. Miliony widzów nie ustępuje w walce o miejsce na cyfrowym multipleksie dla TV Trwam.

Za mówienie i pokazywanie prawdy Telewizja Trwam od lat spotyka się z agresją ze strony rządzącego Polską obozu Platformy Obywatelskiej. W tym obozie jest także obecny prezydent Bronisław Komorowski. Najzacieklej z Tv Trwam walczą panowie: Jan Dworak i Krzysztof Luft, ludzie prezydenta Komorowskiego w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. Stają już na rzęsach, aby nie dopuścić Telewizji Trwam do nadawania na multipleksie cyfrowym. Nadająca dekadę stacja, z odpowiednim zapleczem technicznym i dziennikarskim nie może otrzymać koncesji. W tym samym czasie miejsce na multipleksie cyfrowym otrzymują firmy „krzak” bez żadnego doświadczenia i przygotowania.

Ludzie prezydenta Komorowskiego w KRRiT są ślepi i głusi na wielotysięczne manifestacje, które w obronie TV Trwam, miały miejsce w ponad 100 miastach w kraju i zagranicą. Lekceważą głosy 2,5 miliona Polaków, którzy podpisali się w obronie TV Trwam. Ignorują stanowisko Konferencji Episkopatu Polski. Działania KRRiT nie mają nic wspólnego z regułami obowiązującymi w rozwiniętych demokracjach. Bez pluralizmu w mediach nie ma demokracji, co najwyżej może być demokracja w stylu putinowskim.

Telewizji Trwam życzę kolejnych jubileuszy, trwania w służbie prawdzie, Kościołowi i Ojczyźnie oraz miejsca na multipleksie, które TV Trwam i milionom polskich katolików się należy.  Ludziom prezydenta Komorowskiego w Krajowej Radzie po raz kolejny mówimy: nie oddamy wam Telewizji Trwam!

Marcin Mastalerek

[fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook