Jedynie prawda jest ciekawa

Marta Kaczyńska o Ewie Kopacz: Żałosna zamiast żelazna!

16.07.2015

Nerwowe zabiegi PR-owskie polegające na transportowaniu premier po torach, miast czynić ją żelazną damą, sprawiają, że staje się żałosna - pisze Marta Kaczyńska w swoim felietonie na łamach tygodnika „wSieci”.

Córka śp. Pary Prezydenckiej ocenia wysiłki sztabowców Platformy, którzy postawili na próbę wykreowania Ewy Kopacz jako tej „blisko ludzi”. Zdaniem Kaczyńskiej nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu - zwłaszcza, że Kopacz towarzyszą tacy politycy jak Joanna Mucha.
Wysuwana przed kamery niekwestionowanej skądinąd urody eksministra sportu, znana z koncertu Madonny i swych bezwzględnych komentarzy wobec osób starszych, wizerunku tonącej Platformy także nie ratuje - czytamy.
Jak przekonuje Kaczyńska, piarowe ruchy szefowej rządu nie powinny jednak przesłonić nam tego, co najważniejsze.

Kolejowe skecze w wykonaniu Ewy Kopacz idealnie się wpisują w okres wakacji, tradycyjnie pojmowany przez wielu zmęczonych politycznym zgiełkiem urlopowiczów jako tzw. sezon ogórkowy. W trwające przedwyborcze lato czasu na wytchnienie od spraw krajowych i zajmowanie się rozrywką jednak nie ma. Trzeba mieć tego świadomość i bacznie obserwować kolejne decyzje rządu -  kończy.

Całość felietonu na łamach „wSieci”. Polecamy.
CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook