Jedynie prawda jest ciekawa


Marian Kowalski: Olejnik się doigrała

02.06.2016

Niech idzie do mediów pana Kijowskiego - tak Marian Kowalski podsumowuje decyzję Radia ZET o zakończeniu współpracy z Olejnik i zastąpieniu jej Konradem Piaseckim z RMF FM.

W kanale internetowym „Idź pod prąd” Marian Kowalski zapytany został czy „maczał palce” w zwolnieniu z pracy Moniki  Olejnik. – No pewnie! Przecież wiadomo, że uruchomiłem cały ten aparat spisku skrajnej, populistycznej prawicy i już nawet w Radio ZET mamy swoich ludzi – odparł były kandydat Narodowców w wyborach prezydenckich.

- Monika Olejnik w pewnych momentach dostaje takiego wyrzutu hormonów, że nie jest w stanie kontrolować swoich emocji i w pewnych momentach to było żenujące, bo nie miało to nic wspólnego z żadnym profesjonalizmem dziennikarskim, tylko kłóciła się ze swoimi gośćmi w studio – skwitował Kowalski.
- Jak ktoś się chce kłócić, to najlepiej niech sobie postawi jakiś stragan na targu, handluje ziemiopłodami i tam można negocjować nawet podniesionym głosem jak ktoś chce – dodał.

Kowalski odniósł się też do uzasadnienia redaktora naczelnego ZET-ki, który napisał, że rozgłośnia chce „wnieść nową energię i spojrzenie do formuły programów społeczno-politycznych”. – Jak to, nowe? A to że niby Olejnik stara? Jak stara?! 60 lat? To wiemy dlaczego podnieśli wiek emerytalny – żeby Monika Olejnik nie została emerytką – rzucił z gromkim śmiechem Kowalski. – To znaczy, że Radio ZET przywróciło poprzedni wiek emerytalny. Przeszli na stronę PiS-u – dodał rozbawiony.

- Pani Olejnik się doigrała. Na KOD-zie będzie teraz wykrzykiwać, ale pod adresem prywatnej rozgłośni to jakoś głupio – mówi Marian Kowalski.

- Bardzo dobrze by było, gdyby Olejnik trafiła do mediów pana Kijowskiego, bo wtedy będą słuchali samych siebie. Od tego nikomu normalnemu nic się nie stanie – dodaje.


frost/YouTube, Idzpodprad

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook