Jedynie prawda jest ciekawa

Marek Kochan: Kłamstwa Kopacz ją dyskwalifikują

13.09.2014

"Jej działania oceniam jako katastrofalne".

"Ewa Kopacz to trudny materiał. Ma już na swoim koncie kłamstwa, które podważają jej etos moralny i kompetencje na funkcje premiera" - stwierdził na antenie Telewizji Republika dr Marek Kochan, specjalista od wizerunku politycznego.

"Kopacz jest postrzegana jako osoba dyspozycyjna wobec Tuska, a na stanowisku premiera trzeba być niezależnym" - ocenił dr Kochan. Jego zdaniem obecna marszałek jest również oceniana jako osoba „niestabilna emocjonalnie i dość histeryczna”.

"Problemem Ewy Kopacz jest również jej fizys, na której malują się cechy pewnej złości, niezadowolenia, czy agresji" – podkreślał spec od kształtowania wizerunku.

Zdaniem Marka Kochana to, co robiła Ewa Kopacz jako minister zdrowia nie napawa optymizmem na przyszłość. "Jej działania można ocenić jako katastrofalne" -zaznaczył. W ten sposób odpowiadał na pytanie, czy wyznaczona na stanowisko premiera obecna marszałek Sejmu poradzi sobie na stanowisku Prezesa Rady Ministrów.

Pytany, czy afera taśmowa, nominacja Donalda Tuska i rekonstrukcja rządu może mieć ze sobą związek dr Kochan stwierdził: "Donald Tusk być może już w trakcie afery wiedział o swojej nominacji i usunięcie skompromitowanych ministrów zostawił dla Ewy Kopacz, aby to ona zgarnęła tę pulę, polegającą na oczyszczeniu polskiego rządu”.  

Więcej na stronie Telewizji Republika. 

LL

[Fot. YT]

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook