Jedynie prawda jest ciekawa


„Mam nadzieję, że Komorowski tego gniota nie podpisze”

06.02.2015

Janusz Korwin-Mikke o przyjęciu konwencji „antyprzemocowej”.

6 lutego br. w Sejmie odbyła się konferencja prasowa europosła Janusza Korwin-Mikkego, kandydata Partii KORWiN na prezydenta RP, Przemysława Wiplera - posła Partii KORWiN, szefa Sztabu Wyborczego i Konrada Berkowicza – rzecznika prasowego kampanii prezydenckiej. Tematem konferencji było stanowisko Partii KORWiN w sprawie konwencji antyprzemocowej.

- Chciałem przypomnieć, że Konstytucja mówi o równości praw obu płci, a ta konwencja mówi tylko o przemocy wobec kobiet, co jest naruszeniem ustawy o równości płci – rozpoczął europoseł Janusz Korwin-Mikke. - Pamiętam, jak jeden z członków naszej partii, będący szefem oddziału pogotowia w Katowicach, oświadczył, że u niego w pogotowiu jest więcej mężczyzn pobitych przez kobiety niż odwrotnie. Ta ustawa wkracza w rodzinę(...). Celem lewicy rządzącej Europą jest rozbicie rodziny, ponieważ rodzina przekazuje tradycyjne wartości, a celem Unii Europejskiej jest stworzenie nowego człowieka socjalistycznego. Ja jako prezydent skieruję te ustawę do Trybunału Konstytucyjnego. I mam nadzieję, że JE Bronisław Komorowski tego gniota prawnego nie podpisze.

- Apelujemy do pana prezydenta Bronisława Komorowskiego, żeby określił się, czy  jest za tradycyjnym modelem rodziny czy przeciwko. Apelujemy, żeby zawetował tę ustawę – mówił poseł Przemysław Wipler. - Przypominamy, że Polska według badań Unii Europejskiej jest krajem, w którym jest najmniej przypadków przemocy wobec kobiet spośród wszystkich krajów UE. Wynika to z wciąż jeszcze silnej, tradycyjnej rodziny. Ustawa, która została uchwalona i przeciwko której głosowałem, jest skandalem. Do pana prezydenta Komorowskiego ma zostać przesłana inna wersja umowy, która została ratyfikowana niż ta, która została przedstawiona Sejmowi i nad którą debatowano. To jest skandal, abyśmy ratyfikowali wręcz in blanco tę umowę, to brak szacunku dla Wysokiej Izby, to jest działanie niekonstytucyjne, dlatego apelujemy o weto. Będziemy walczyć, żeby tego typu niepotrzebne przepisy, które uderzają w rodzinę, nie zostały uchwalane.

- Tzw. konwencja antyprzemocowa, która znosi pojęcie płci biologicznej faktycznie niesie "nadzieję" na zniesienie pojęcia biologicznej tożsamości. To nadzieja dla wszystkich "Napoleonów" w domach wariatów, że będą traktowani normalnie, a być może nawet zostaną posłami i zmienią adres na ul. Wiejską. Pytanie tylko, ile wytrzymają z tymi wariatami, którzy już tam są – zakończył Konrad Berkowicz, rzecznik prasowy kampanii prezydenckiej Janusza Korwin-Mikkego.

wł./run

fot. PAP/Bartłomiej Zborowski

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook