Jedynie prawda jest ciekawa


Maleńczuk pluje: Faszystowska hydra podnosi głowę

04.04.2016

"Dostaną pieniądze. I pójdą się napić. To jest jak dwa razy dwa" - obraża Polaków muzyk.

Maciej Maleńczuk, żenujący muzyk i jeszcze gorszy komentator życia publicznego, obraża Polaków. Swoje fobie prezentuje w wywiadzie z "Faktem", w którym sili się na ocenę życia publicznego w Polsce.

Maleńczuk obraża przy tym Polaków. "Może się okazać, że program 500 plus okaże się hekatombą, która bardzo poważnie wpłynie na polskie społeczeństwo" - mówi zaczepnie. Jak to wpłynie na Polaków? Zdaniem muzyka Polacy wszystko przepiją. "Dostaną pieniądze. I pójdą się napić. To jest jak dwa razy dwa" - mówi śpiewak. Zdaje się, że mierzy wszystkich swoją miarą.

Maleńczuk okazuje się, że uznaje siebie za speca nie tylko od polskiego narodu, ale i ekonomi. "Będzie dużo zamieszania, w dodatku nie wiem, czy Polskę na to stać. Może pieniędzy dodrukują, bo będzie inflacja? W Wielkiej Brytanii czy Niemczech są potężne banki i instytucje, które od lat się tym zajmują. A w Polsce? Cóż, co jakiś z ministerstwa finansów wyprowadza się kolejnych panów w kajdankach. Tych naszych gospodarzy. Chyba wydam trochę pieniędzy, zanim wszystko stracę (śmiech)" - mówi dalej Maleńczuk.

Odnosi się także do działań KOD-u. W jego ocenie Komitet to ludzie, którym się powodzi. "KOD nie weźmie się za ostrą walkę, bo to najedzeni ludzie w futrach z norek. Za Wałęsą szli ludzie o pustych brzuchach" - zaznacza. I przekonuje, że w czynną politykę się nie miesza. "Cokolwiek by się nie wydarzyło, raczej będę stał z boku i obserwował. Uważam, że demokracja ma swoją mordę" - tłumaczy.

Jaką demokracja ma "mordę"? "Nacjonalistyczną, paskudną mordę. I nadal nazywa się demokracją. Faszystowska hydra podnosi głowę. A że ma ich wiele, to jak odrąbiesz jedną, wyrośnie następna" - prezentuje swoje żenujące wywody Maleńczuk.

Atakuje również Prezydenta RP i rząd. "Prezydentowi naszemu dolna warga powoli zwisa na klatkę piersiową, tak jest wydęta. Jak u Duce. Oni mają takie same pozy. Oni nie idą, oni kroczą. (...) Mówię też o pani Szydło, pani Pawłowicz, panu Kaczyńskim. Mam wrażenie, że oni są tak naelektryzowani, że poruszają się kilka centymetrów nad ziemią" - kpi muzyk.

Jak widać Maleńczuk wciąż żyje w oparach absurdu, fobiach i ma stany lękowe. Ciekawe, czego to skutek...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook