Jedynie prawda jest ciekawa


Macierewicz: Szydło dobrym kandydatem na premiera

22.06.2015

„Beatę Szydło wyróżnia spokój w działaniu i brak zacietrzewienia, jest spokojna i kompetentna”.

Antoni Macierewicz w Radiu Wnet wskazał na kompetencje Beaty Szydło, jako kandydatki PiS-u na premiera. W jego ocenie wiceprezes partii nadaje się do tej roli dobrze. „Beatę Szydło wyróżnia spokój w działaniu i taki brak zacietrzewienia. Pani prezes jest spokojna, takim głębokim zrozumieniem, iż jest kompetentna, że mówi prawdę, zajmuje się sprawami, które są słuszne i muszą zostać zrealizowane, dlatego że jest to potrzeba i konieczność narodowa” – powiedział w Poranku Wnet Antoni Macierewicz.

W ocenie Macierewicza poseł Szydło jest dobrze przygotowana do misji szefa rządu. „Mało kto zna tak dobrze szczegóły budżetu i kwestii finansowo-gospodarczych oraz kulisy tej wielkiej niesprawiedliwości w rozdzielaniu wielkich pieniędzy, które do Polski napłynęły. One powinny stanowić kapitał rozwoju narodowego i przywracania równowagi po latach komunistycznego spychania ponad 90 procent polskiego społeczeństwa na margines. Gospodarki, która będzie rozumiana jako możliwość równego dostępu do rozwoju” – tłumaczył poseł Macierewicz.

W ocenie wiceprezesa PiS-u, jego partia chce być z Polakami. „To jest typowe dla kampanii PiS, a zwłaszcza kampanii Andrzeja Dudy, który dzień po zwycięstwie był już wśród Polaków, przed warszawskim metrze. My przede wszystkim chcemy być z Polakami, chcemy być wyrazicielami tej wielkiej potrzeby, która jest dojmującą cechą, potrzeby sprawiedliwości"  – podkreślił w Poranku Wnet Antoni Macierewicz.

Cała rozmowa na stronach Radia Wnet.

ez
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook