Jedynie prawda jest ciekawa

Macierewicz: Szydło dobrym kandydatem na premiera

22.06.2015

„Beatę Szydło wyróżnia spokój w działaniu i brak zacietrzewienia, jest spokojna i kompetentna”.

Antoni Macierewicz w Radiu Wnet wskazał na kompetencje Beaty Szydło, jako kandydatki PiS-u na premiera. W jego ocenie wiceprezes partii nadaje się do tej roli dobrze. „Beatę Szydło wyróżnia spokój w działaniu i taki brak zacietrzewienia. Pani prezes jest spokojna, takim głębokim zrozumieniem, iż jest kompetentna, że mówi prawdę, zajmuje się sprawami, które są słuszne i muszą zostać zrealizowane, dlatego że jest to potrzeba i konieczność narodowa” – powiedział w Poranku Wnet Antoni Macierewicz.

W ocenie Macierewicza poseł Szydło jest dobrze przygotowana do misji szefa rządu. „Mało kto zna tak dobrze szczegóły budżetu i kwestii finansowo-gospodarczych oraz kulisy tej wielkiej niesprawiedliwości w rozdzielaniu wielkich pieniędzy, które do Polski napłynęły. One powinny stanowić kapitał rozwoju narodowego i przywracania równowagi po latach komunistycznego spychania ponad 90 procent polskiego społeczeństwa na margines. Gospodarki, która będzie rozumiana jako możliwość równego dostępu do rozwoju” – tłumaczył poseł Macierewicz.

W ocenie wiceprezesa PiS-u, jego partia chce być z Polakami. „To jest typowe dla kampanii PiS, a zwłaszcza kampanii Andrzeja Dudy, który dzień po zwycięstwie był już wśród Polaków, przed warszawskim metrze. My przede wszystkim chcemy być z Polakami, chcemy być wyrazicielami tej wielkiej potrzeby, która jest dojmującą cechą, potrzeby sprawiedliwości"  – podkreślił w Poranku Wnet Antoni Macierewicz.

Cała rozmowa na stronach Radia Wnet.

ez
[Fot. wPolityce.pl]
CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook