Jedynie prawda jest ciekawa


Macierewicz: Może ktoś uznał, że awanturnictwo Putina przekroczyło granice

15.03.2015

Powstaje coraz więcej scenariuszy dotyczących zniknięcia Putina.


Od 5 marca prezydent Rosji Władimir Putin nie pokazuje się publicznie. Rodzi to wiele plotek, a komentatorzy tworzą najróżniejsze scenariusze. Do sprawy odniósł się Antoni Macierewicz.

„Iłarionow, który był doradcą Putina, zanim ten zaczął swoje mordy czeczeńskie, a teraz jest w składzie zespołu parlamentarnego twierdzi, że możemy mieć do czynienia z poważnym kryzysem władzy w samej Moskwie.” – mówił Antoni Macierewicz w rozmowie z „Gazetą Polską”.

Nieobecność Putina, zbiegła się z morderstwem opozycjonisty, Borysa Niemcowa.

„Trzeba pamiętać, że morderstwo Niemcowa było zerwaniem długotrwałej umowy jaka obowiązywała w elicie władzy rosyjskiej, przynajmniej od czasów Chruszczowa od lat 50 i 60. Umowy, że w samej elicie władzy nie usuwa się ludzi poprzez morderstwa. Putin tę zasadę złamał.”

Zamach stanu w Rosji nie jest scenariuszem nierealnym.

„Czy to co się dzieje jest tego konsekwencja czy raczej przygotowaniem do następnego skoku na Ukrainę? Wiemy, że w pobliżu terytorium Ukrainy gromadzą się potężne siły rosyjskie i analitycy amerykańscy przypuszczają, że jesteśmy w przededniu rosyjskiej ofensywy na zachód. Która z nich jest prawdziwa? A może obie naraz? Może ktoś uznał, że awanturnictwo Putina przekroczyło już miarę bezpieczeństwa dla interesów rządzących w Moskwie?”

mly/niezalezna.pl

fot. wPolityce.pl/ANSA

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook