Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Macierewicz: mamy dowody na fałszerstwa

28.11.2014

„Sytuacji gdy główne partie akceptują fałszowanie, od czasów komunistycznych nie mieliśmy”.

„Od czasów komunistycznych nie mieliśmy takiej sytuacji, żeby główne partie akceptowały fałszowanie wyborów” - powiedział w Radiu Wnet poseł Antoni Macierewicz.

W jego ocenie koalicja jest zainteresowana, by wszystko zostało po staremu. „Proszę nie obarczać Sejmu odpowiedzialnością za wybory, Sejm jest zbiorem różnych partii, środowisk i nie ma wątpliwości, że obecna koalicja rządząca jest zainteresowana, żeby wszystko zostało po staremu. Zgadzam się, że takiej sytuacji gdy główne partie akceptują fałszowanie wyborów, od czasów komunistycznych nie mieliśmy. To powrót do obyczajów z okresu komunistycznego” - mówił wiceprezes PiS.

„Posiadamy materiał dowodowy wskazujący na fałszerstwa w sejmikach, które doprowadziły do wypaczenia wyników wyborów” - dodał poseł.

„Jest kwestia tego, aby wybory do sejmików zostały powtórzone. Przynajmniej 35% badanych stwierdza, że jest konieczność powtórzenia wyborów. (...) Ponad dwa miliony głosów nieważnych są oczywistym dowodem na fałszowanie wyborów” - powiedział gość Radia Wnet.

TK,Radio Wnet
[Fot. wPolityce.pl]

Słowa kluczowe:

Antoni Macierewicz

,

Polska

,

polityka

,

wybory

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook