Jedynie prawda jest ciekawa


Macierewicz: mamy demokrację kierowaną

02.01.2015

„Nowy Rok rząd zaczyna od szantażu, a miniony został zakończony sfałszowaniem wyborów”.

Platforma Obywatelska Nowy Rok rząd zaczyna od szantażu, a miniony został zakończony sfałszowaniem wyborów – mówił Antoni Macierewicz. W Radiu Wnet wskazał, że te dwa wydarzenia „dobrze charakteryzują Platformę Obywatelską i jej już ostatnią fazę jakim są rządy premier Kopacz”.

„Jest to przykre i upokarzające stanowisko, ale przede wszystkim jest to groźne dla służby zdrowia” – mówił Macierewicz odnosząc się do sporu Bartosza Arłukowicza i lekarzy.

Wiceprezes PiS wskazuje, że „obecnie mamy w Polsce demokrację kierowaną”. „I ją nie wymyślił Putin, lecz to zrobiono w Meksyku. Proszę zobaczyć jak sądy zajęły się kwestią wyborczych fałszerstw. Jest to karygodne, albowiem, przykładowo mówiąc, jeśli ktoś udowodni, że 1200 głosów zostało sfałszowane, wtedy sąd orzeka, że to nie prawda, gdyż do wypaczenia wyniku potrzeba było 1201. Tak więc sądy w takiej sytuacji uznają taki wynik za ważny” - tłumaczy.

Macierewicz dodaje, że „to jest zachowanie skandaliczne i z nim się coraz częściej spotykamy, tak jak z narracją medialną, że kto powątpiewa w uczciwość wyborów jest szaleńcem i należałoby go zamknąć”.

Poseł PiS wskazuje na sztuczki socjotechniczne, które widać przy okazji wyborów. „Dokonuje się poprzez pewną socjotechnikę jak daleko opinia publiczna będzie tolerowała pewne „ekstrawagancje” i być może, ktoś tutaj próbował. Taka próba rozpoznania na przyszłość do czego można się posunąć. Ale na szczęście jest to jeszcze tylko medialna gra, ale musimy zrozumieć, że jeśli wpierw pozwolimy na medialną „pałkę”, wtedy też stworzą również fizyczny odpowiednik” – zaznaczył lider opozycji.

TK,RadioWnet.pl
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook