Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Macierewicz: mamy demokrację kierowaną

02.01.2015

„Nowy Rok rząd zaczyna od szantażu, a miniony został zakończony sfałszowaniem wyborów”.

Platforma Obywatelska Nowy Rok rząd zaczyna od szantażu, a miniony został zakończony sfałszowaniem wyborów – mówił Antoni Macierewicz. W Radiu Wnet wskazał, że te dwa wydarzenia „dobrze charakteryzują Platformę Obywatelską i jej już ostatnią fazę jakim są rządy premier Kopacz”.

„Jest to przykre i upokarzające stanowisko, ale przede wszystkim jest to groźne dla służby zdrowia” – mówił Macierewicz odnosząc się do sporu Bartosza Arłukowicza i lekarzy.

Wiceprezes PiS wskazuje, że „obecnie mamy w Polsce demokrację kierowaną”. „I ją nie wymyślił Putin, lecz to zrobiono w Meksyku. Proszę zobaczyć jak sądy zajęły się kwestią wyborczych fałszerstw. Jest to karygodne, albowiem, przykładowo mówiąc, jeśli ktoś udowodni, że 1200 głosów zostało sfałszowane, wtedy sąd orzeka, że to nie prawda, gdyż do wypaczenia wyniku potrzeba było 1201. Tak więc sądy w takiej sytuacji uznają taki wynik za ważny” - tłumaczy.

Macierewicz dodaje, że „to jest zachowanie skandaliczne i z nim się coraz częściej spotykamy, tak jak z narracją medialną, że kto powątpiewa w uczciwość wyborów jest szaleńcem i należałoby go zamknąć”.

Poseł PiS wskazuje na sztuczki socjotechniczne, które widać przy okazji wyborów. „Dokonuje się poprzez pewną socjotechnikę jak daleko opinia publiczna będzie tolerowała pewne „ekstrawagancje” i być może, ktoś tutaj próbował. Taka próba rozpoznania na przyszłość do czego można się posunąć. Ale na szczęście jest to jeszcze tylko medialna gra, ale musimy zrozumieć, że jeśli wpierw pozwolimy na medialną „pałkę”, wtedy też stworzą również fizyczny odpowiednik” – zaznaczył lider opozycji.

TK,RadioWnet.pl
[Fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. Google1477x83143-2016 28.10.2016

  "wSieci": Zacięta walka o Nowy Porządek Świata

  "Dla amerykańskiego mainstreamu jest ważne, by USA były globalną wioską, w której, jak u Orwella, po wypędzeniu ludzi światowym folwarkiem będą rządzić świnie".

 2. malejonek 28.10.2016

  Malejonek: Byliśmy w przedsionku piekła

  "To jest konflikt biblijny, który wchodzi już w rozumienie apokaliptyczne".

 3. januskorminwikke 28.10.2016

  Korwin-Mikke: Clinton to zimna suka

  "Hillary Clinton to zimna suka, ona doprowadzi do wojny".

 4. 1232sdasdasd222 28.10.2016

  Wildstein: Dziennikarze chcą walczyć z PiS!. WIDEO

  "Mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie cofną się przed niczym, aby walczyć o odzyskanie szeroko pojętej władzy".

 5. kukiz-mucha 28.10.2016

  Kukiz: Mija 66. rocznica skoku władzy na prywatne pieniądze

  "28 października 1950 roku rozpoczął się proces zagrabiania naszych pieniędzy przez zmieniające się rządy i ich zaplecza w postaci aparatu urzędniczego".

 6. sadsadasd 28.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech da pani w mordę wszystkim KOD-ziarzom!

  Na spotkaniu Michnika z KOD było sympatycznie, dopóki młody człowiek, wychodząc z sali, nie rzucił "do widzenia, panie Adamie, pan brata pozdrowi".

 7. dgfdfgfdg 27.10.2016

  Ks. Chrostowski: "Rzetelna polityka historyczna jest obowiązkiem". WIDEO

  "Mądra i rzetelna polityka historyczna jest obowiązkiem. Jej brak stanowi wielki grzech zaniechania skutkujący ignorancją, bezmyślnością i bezradnością".

 8. kowalczyk 27.10.2016

  "wSieci": Kowalczyk miała rację

  Cezary Kowalski we "wSieci" o aferze dopingowej w norweskiej kadrze narciarek.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook