Jedynie prawda jest ciekawa


Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

12.03.2018
1270tomaszlis
Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne. Można odnieść wrażenie, że kiedy redaktorowi naczelnej polskiej edycji „Newsweeka” brakuje argumentów merytorycznych, to atakuje oponentów politycznych pomówieniami, insynuacjami i absurdalnymi zaczepkami.

Tym razem postanowił „dogryźć” prezydentowi, któremu najwyraźniej nie może wybaczyć dwóch rzeczy, pokonania Bronisława Komorowskiego w wyborach i reprymendy, jakiej prezydent udzielił mu po fałszywych sugestiach dotyczących jego córki.

Lisowi nie spodobały się słowa prezydenta dotyczące międzynarodowych nacisków na nasz kraj i potrzebie asertywności.

A.Duda w wywiadzie - „nikt nie będzie nam niczego dyktował”. Powiedział ten, któremu dyktują wszystko, poza sytuacjami, gdy treść dyktanda odgadnie przed dyktandem – napisał Tomasz Lis na Twitterze.

To bardzo interesujące zarzuty. Zważywszy, ze padają z ust dziennikarza będącego redaktorem naczelnym gazety, której właścicielem jest kapitał niemiecko-szwajcarski, a który wielokrotnie udowadniał, że najwyraźniej przywykł do bezrefleksyjnego wykonywania poleceń swoich zagranicznych mocodawców. 

PF


CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook