Jedynie prawda jest ciekawa

Lis pluje na Prezydenta RP i PiS

18.01.2016

Dla Lisa prezydent Duda to "donosiciel", a PiS to "wprowadzacze dyktatury". Oszalał z nienawiści?

Tomasz Lis traci nerwy coraz łatwiej. Jego profilu na twitterze zamienił się w falę hejtu. Blaknąca "gwiazda" TVP wyżywa się na przeciwnikach politycznych bez opamiętania.

Ciosy Lisa wymierzone są, co nie powinno dziwić, w Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz rządzących. Na początek "dziennikarz" oskarża prezydenta Dudę o donosicielstwo. "Prez. Duda donosi wstrętnej niemieckiej gazecie na wstrętny TK. Pani Kempo, potępić donosiciela!" - pisze Lis, odnosząc się do wywiadu, jakiego prezydenta Duda udzielił niemieckiej gazecie.

W kolejnym wpisie kontynuuje oskarżanie prezydenta. "Pan Duda donosi na Polskę w FT. Prosimy prezesa o interwencję" - pisze Lis. Zdaje się, że dla niego to nie "Pan Duda", ale Prezydenta RP Andrzej Duda. Jednak w swojej zapalczywości, Lis zapomina o konwenansach. A może to brak wychowania i ogłady?

Lis zapomina się i w innych przypadkach. Dla niego PiS buduje w Polsce dyktaturę. "PIS w spocie apeluje - poza Polską współpracujmy. Współpracy z wprowadzaczami dyktatury odmawiam - i tu i tam" - pisze Lis.

Jak widać Tomasz Lis traci nerwy coraz mocniej. Słabe nerwy ma "gwiazdor" establishmentu III RP.

ez
[Fot. Youtube.pl]
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook