Jedynie prawda jest ciekawa


Lis kpi ze zniknięcia ręczników

11.09.2015

„Zniknęły 3 ręczniki. Jasne. Do tego worek Eukanuby i ręcznik Kacperka”.

Tomasz Lis odniósł się do doniesień Piotra Duda, który ujawnił, że po wizycie dziennikarzy „Newsweeka” w hotelu „Bałtyk” zniknęły haftowane ręczniki. Lis zabrał głos na Twitterze.

„Po wizycie dziennikarzy Newsweeka z Bałtyku zniknęły 3 ręczniki. Jasne. Do tego worek Eukanuby (nazwa karmy dla psów - red.) i ręcznik Kacperka” - napisał drwiąco Tomasz Lis.

Ciekawe, że do zarzutu ws. ręczników nie podszedł w sposób poważny. Czyżby Piotr Duda miał rację?

Wymiana zdań między Lisem a Dudą dotyczy artykułu tygodnika Lisa, w którym opisano pobyty Piotra Dudy w ekskluzywnym apartamencie "Bałtyk". Zresztą nie tylko przewodniczący "Solidarności" miał pławić się w luksusach czy jego bliscy, ale i piesek Kacperek.

W odpowiedzi Piotr Duda zdementował wszystkie zarzuty Lisa, a potem sam przystąpił do ataku. „Po opuszczeniu przez nich (dziennikarzy "Newsweeka" przyp. red.) apartamentu, pokojówka zameldowała zaginięcie trzech ręczników z wyhaftowanym logo hotelu. Mam oświadczenie!” - ujawnił w rozmowie z redaktorem naczelnym "Super Expressu" Duda.

Przyznał, że to nie żart. Żartem sprawę próbował natomiast zakończyć Tomasz Lis. Jednak zdaje się, że to nie koniec zaskakującej wymiany ciosów...

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook