Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Lis kłamie i obraża. Coś Pan taki nerwowy?

31.08.2015

„Jachowicz kpi z Kuźniara. Zazdroszczę niepokornym PZPR-wsko PiS-owskim mendom tupetu”.

Tomasz Lis rzucił się do obrony Jarosława Kuźniara, który przestał prowadzić poranne pasmo w Tvn24. Lisowi nie podobał się tekst Jerzego Jachowicza, który kpił z prezentera, który stał się symbolem upartyjnienia stacji z Wiertniczej.

„Niejaki Kuźniar, którego w życiu nie widziałem, ani na żywo w Ameryce, kiedy zwracał do różnych firm i sklepów wykorzystane już rzeczy w podróży, a więc nie płacąc nawet za ich wypożyczenie, ani w Polsce na żadnej imprezie politycznej, choć podobno w swoim paśmie porannym przywdziewał kostium, a raczej rozkapryszoną maskę politycznego eksperta, ani w żadnym jego programie, przestaje być gwiazdą TVN 24. Zostaje przeniesiony (…) do jakiegoś trzeciorzędnego programu TVN” – napisał Jachowicz w tekście publikowanym m.in. na stronie wPolityce.pl.

Jachowicz dodawał, że „nabrał przekonania, że zastosowany wobec niego krok jest jak najbardziej słusznym pociągnięciem”. „Otóż, rozmowa Kuźniara z rzecznikiem rządu, Cezarym Tomczykiem dotyczyła poważnego zarzutu prokuratury wobec szefa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego. Tomczyk robił wszystko, aby pokazać, że Kwiatkowski ma nie wiele wspólnego z Platformą. Aby całkiem zdjąć z PO odium tych oskarżeń, skłamał mówiąc, że Kwiatkowski został szefem NIK również dzięki głosom posłów PIS. Tymczasem, to dość powszechnie znany fakt, akurat PIS w całości był przeciwko nominacji Kwiatkowskiego. Dziennikarz, prowadzący polityczne rozmowy nie może takich rzeczy nie wiedzieć. A jeśli nawet, to przed rozmową musi się do spotkania przygotować. Ta pozornie drobna rzecz dyskwalifikuje Kuźniara jako dziennikarza. Jednocześnie jest objawem kompletnego upadku polskiego dziennikarstwa. Już nie tylko ze względu na polityczne skrzywienia, ale nieprzestrzeganie najprostszych zasad naszego rzemiosła” - pisał Jachowicz.

Na te słowa zareagował Tomasz Lis, pieszczoch obecnej władzy, znany z ostrej obrony interesów rządzących w III RP środowisk. Na twitterze Lis brutalnie i kłamliwie zaatakował Jachowicza.

„Były lektor KW PZPR Jachowicz kpi wPolityce z Kuźniara. Zazdroszczę tym niepokornym PZPR-wsko PiS-owskim mendom tupetu” - pisał Lis. Jego sugestia o przeszłości Jachowicza jest zwykłym kłamstwem. O czym przypomniał Marek Magierowski. „Jerzy Jachowicz. Słynny dziennikarz śledczy, któremu w '90 r. "ktoś" spalił dom. W pożarze zginęła jego żona” - napisał dziennikarz w reakcji na wpis Lisa. Internauci ustawili szybko Lisa do pionu wskazując, że może jedynie buty czyścić red. Jachowiczowi, a z jego dorobkiem nie ma się co równać...

Widać w tym wpisie potworną nerwowość Lisa. Czyżby pogłoski o jego spodziewanym bezrobociu miały się wkrótce potwierdzić? Pan jakiś nerwowy...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Jachowicz

,

Polska

,

polityka

,

rząd

,

III RP

Warto poczytać

 1. bielus 19.01.2017

  Bielan we "wSieci": Szaleńcza opozycja przegrała

  Wicemarszałek Senatu Adam Bielan w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi mówi o istocie konfliktu toczącego się w Sejmie i dalszych krokach rządu we wprowadzaniu dobrej zmiany.

 2. swit 19.01.2017

  Świetlik: Nie widzę, by co trzeci Polak wspierał protesty

  Wiktor Świetlik odniósł się "Super Expressie" do sondażu WP, według którego rzekomo 15 milionów Polaków chce, by opozycja kontynuowała protesty.

 3. 70cdb516e4b14756914fa91facf4656b 18.01.2017

  Jakubiak: Partie bez idei zawsze tak kończą

  „Przedstawiciele części opozycji niedługo sami się zaorają. W kłamstwach, niedopowiedzeniach, matactwach”.

 4. kostrzewa-zorbaswSieci 18.01.2017

  Kostrzewa-Zorbas we „wSieci”: Po pierwsze – odstraszanie

  „Skuteczne odstraszanie zapobiega wybuchowi zbrojnego konfliktu” – zauważa ekspert.

 5. ziewmkiwsdjwsdf 18.01.2017

  Ziemkiewicz: "Kłamać też trzeba umieć, jełopy!"

  "Nie wiem czy ktoś jeszcze potrzebuje kolejnych dowodów, że „totalna opozycja” to totalne gamonie".

 6. mid-17117234 18.01.2017

  Weiss: Warto coś zrobić, by stworzyć lepszy świat

  "Miałem szczęście przeżyć z pomocą Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Warto coś zrobić, by wspólnie z innymi goić te rany i stworzyć lepszy świat".

 7. tajanipapSIEPA 18.01.2017

  Kuźmiuk: No i wybraliśmy chadeka na przewodniczącego PE

  Wygląda na to, że Donald Tusk padnie ofiarą swoich kolegów z PO i PSL w Parlamencie Europejskim, którzy poparli na stanowisko przewodniczącego przedstawiciela swojej frakcji z nadzieją, że uda się jednak ocalić stanowisko Donalda Tuska.

 8. Zrzut-ekranu-2017-01-18-o-095110 18.01.2017

  Szef MON: Komorowski realizował cele obcych służb

  "Było to widać po stosunku do sowieckich służb specjalnych, którymi na terenie Polski miał kierować, czy też objął pieczę nad realizacją tamtych planów".

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook