Jedynie prawda jest ciekawa


Lis: Kaczyński to kieszonkowy dyktator

26.11.2015

„Wreszcie się odgrywa za swe uzasadnione kompleksy. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni”.

Tomasz Lis przekracza granice śmieszności w swoich komentarzach, jakie umieścił na Twitterze. „Komuna przegrała w 89 r. Teraz wróciła w nacjonalistycznej wersji jako PiS. Patrioci muszą walczyć z komuchami z PiS” - pisał Lis ws. zmian w ustawie o TK.

„Poseł Grupiński miał rację. Patrząc na rządzących z PiS-u, na Kremlu otwierają szampana” - uważa Lis. „Piotrowicz z PiS, autor zamachu na TK, komunistyczny prokurator zwalczający opozycję, były członek PZPR. Komuna wróciła” - dodaje pupil rządu PO-PSL. „To nie Budapeszt, ale Teheran w Warszawie. Ajatollah Kaczafi rządzi” - tłumaczy.

Komentując zmiany w Trybunale zaznacza: „25 listopada. Dyktatura PiS-u zalegalizowana”. „Lex retro non agit. Za skomplikowane dla członków partii kieszonkowego dyktatorka?” - tłumaczy. „Trybunał Stanu dla PiS-owców za łamanie demokracji” - wzywa w kolejnych wpisach.

Lis nie ukrywa swojego przerażenia. „Nadchodzi PiS-dyktatura. Niestety nie ma w tym grama histerii. Zimna konstatacja” - tłumaczy. Przechodzi również często do ataków personalnych. „Intelektualistka Lichocka, że negocjujemy z Białorusią dzierżawę Berezy. Sorry. Zawsze mówiłem, że to regularna kretynka” - obraża poseł PiS.

Wraz z kolejnymi wpisami poziom absurdów Lisa rośnie. „Skasowanie wyboru sędziów jest de facto głosowaniem za zalegalizowaniem w Polsce dyktatury Kaczyńskiego” - uważa Lis.

Dodaje, że „Kaczyński zadowolony”. „Wreszcie się odgrywa za swe uzasadnione kompleksy. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni. Przyjdzie czas na Trybunał Stanu dla uzurpatorów” - zapowiada Lis.

Dodaje: „Urocze oglądać oblizującego się swoją władzą Kaczyńskiego. Marnie skończy kieszonkowy dyktator”. „Kaczyński chce swojej dyktatury. Ale jeśli chce być Janukowyczem, musi wiedzieć - w Warszawie będzie Majdan! Stop dyktaturze Kaczyńskiego! Brońmy demokracji” - pisze w swoich wpisach Lis.

Jak widać gwiazdor establishmentowych mediów jest mocno przetrącony...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook