Jedynie prawda jest ciekawa


Lis: Kaczyński to kieszonkowy dyktator

26.11.2015

„Wreszcie się odgrywa za swe uzasadnione kompleksy. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni”.

Tomasz Lis przekracza granice śmieszności w swoich komentarzach, jakie umieścił na Twitterze. „Komuna przegrała w 89 r. Teraz wróciła w nacjonalistycznej wersji jako PiS. Patrioci muszą walczyć z komuchami z PiS” - pisał Lis ws. zmian w ustawie o TK.

„Poseł Grupiński miał rację. Patrząc na rządzących z PiS-u, na Kremlu otwierają szampana” - uważa Lis. „Piotrowicz z PiS, autor zamachu na TK, komunistyczny prokurator zwalczający opozycję, były członek PZPR. Komuna wróciła” - dodaje pupil rządu PO-PSL. „To nie Budapeszt, ale Teheran w Warszawie. Ajatollah Kaczafi rządzi” - tłumaczy.

Komentując zmiany w Trybunale zaznacza: „25 listopada. Dyktatura PiS-u zalegalizowana”. „Lex retro non agit. Za skomplikowane dla członków partii kieszonkowego dyktatorka?” - tłumaczy. „Trybunał Stanu dla PiS-owców za łamanie demokracji” - wzywa w kolejnych wpisach.

Lis nie ukrywa swojego przerażenia. „Nadchodzi PiS-dyktatura. Niestety nie ma w tym grama histerii. Zimna konstatacja” - tłumaczy. Przechodzi również często do ataków personalnych. „Intelektualistka Lichocka, że negocjujemy z Białorusią dzierżawę Berezy. Sorry. Zawsze mówiłem, że to regularna kretynka” - obraża poseł PiS.

Wraz z kolejnymi wpisami poziom absurdów Lisa rośnie. „Skasowanie wyboru sędziów jest de facto głosowaniem za zalegalizowaniem w Polsce dyktatury Kaczyńskiego” - uważa Lis.

Dodaje, że „Kaczyński zadowolony”. „Wreszcie się odgrywa za swe uzasadnione kompleksy. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni. Przyjdzie czas na Trybunał Stanu dla uzurpatorów” - zapowiada Lis.

Dodaje: „Urocze oglądać oblizującego się swoją władzą Kaczyńskiego. Marnie skończy kieszonkowy dyktator”. „Kaczyński chce swojej dyktatury. Ale jeśli chce być Janukowyczem, musi wiedzieć - w Warszawie będzie Majdan! Stop dyktaturze Kaczyńskiego! Brońmy demokracji” - pisze w swoich wpisach Lis.

Jak widać gwiazdor establishmentowych mediów jest mocno przetrącony...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook