Jedynie prawda jest ciekawa


Lis: Kaczyński to kieszonkowy dyktator

26.11.2015

„Wreszcie się odgrywa za swe uzasadnione kompleksy. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni”.

Tomasz Lis przekracza granice śmieszności w swoich komentarzach, jakie umieścił na Twitterze. „Komuna przegrała w 89 r. Teraz wróciła w nacjonalistycznej wersji jako PiS. Patrioci muszą walczyć z komuchami z PiS” - pisał Lis ws. zmian w ustawie o TK.

„Poseł Grupiński miał rację. Patrząc na rządzących z PiS-u, na Kremlu otwierają szampana” - uważa Lis. „Piotrowicz z PiS, autor zamachu na TK, komunistyczny prokurator zwalczający opozycję, były członek PZPR. Komuna wróciła” - dodaje pupil rządu PO-PSL. „To nie Budapeszt, ale Teheran w Warszawie. Ajatollah Kaczafi rządzi” - tłumaczy.

Komentując zmiany w Trybunale zaznacza: „25 listopada. Dyktatura PiS-u zalegalizowana”. „Lex retro non agit. Za skomplikowane dla członków partii kieszonkowego dyktatorka?” - tłumaczy. „Trybunał Stanu dla PiS-owców za łamanie demokracji” - wzywa w kolejnych wpisach.

Lis nie ukrywa swojego przerażenia. „Nadchodzi PiS-dyktatura. Niestety nie ma w tym grama histerii. Zimna konstatacja” - tłumaczy. Przechodzi również często do ataków personalnych. „Intelektualistka Lichocka, że negocjujemy z Białorusią dzierżawę Berezy. Sorry. Zawsze mówiłem, że to regularna kretynka” - obraża poseł PiS.

Wraz z kolejnymi wpisami poziom absurdów Lisa rośnie. „Skasowanie wyboru sędziów jest de facto głosowaniem za zalegalizowaniem w Polsce dyktatury Kaczyńskiego” - uważa Lis.

Dodaje, że „Kaczyński zadowolony”. „Wreszcie się odgrywa za swe uzasadnione kompleksy. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni. Przyjdzie czas na Trybunał Stanu dla uzurpatorów” - zapowiada Lis.

Dodaje: „Urocze oglądać oblizującego się swoją władzą Kaczyńskiego. Marnie skończy kieszonkowy dyktator”. „Kaczyński chce swojej dyktatury. Ale jeśli chce być Janukowyczem, musi wiedzieć - w Warszawie będzie Majdan! Stop dyktaturze Kaczyńskiego! Brońmy demokracji” - pisze w swoich wpisach Lis.

Jak widać gwiazdor establishmentowych mediów jest mocno przetrącony...

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook