Jedynie prawda jest ciekawa

Lis dumny z łamania standardów?

31.12.2015

"PiS-owcy szaleją z hejtem na mnie. To mój order" - pisze Tomasz Lis.

Tomasz Lis wciąż szaleje. Ostatnio próbował przekuć na swój sukces fakt, że otrzymał hańbiący tytuł "Hieny Roku", teraz jako swój sukces przedstawia fakt, że jest publicznie krytykowany.

Dla Lisa krytyka ze strony "PiSowców" to powód do dumy. "PiS-owcy szaleją z hejtem na mnie. To mój order. Oni opluwają tylko porządnych ludzi" - pisze Lis na Twitterze.

Jego wpis budzi pusty śmiech. Jego teksty ociekają nienawiścią, zaś kierowany przez niego tygodnik "Newsweek", portal oraz program w TVP jest przykładem rażącego łamania etyki zawodowej. Jednak Lisowi to nie przeszkadza. Zarabia na swoich działaniach ogromne pieniądze.

Na wpis dziennikarza szybko zareagowali internauci. Jeden z nich przypomniał Lisowi w jakim "doborowym" towarzystwie "porządnych ludzi" się znajduje: Ma pan rację. Opluwani są pan i Jerzy Urban. Jedyni "porządni" "dziennikarze". "Tak to już jest jak się traci kontakt z rzeczywistością..." – napisał inny internauta. "Nikt tak Pana nie opluł jak Pan sam. Dostał Pan takiego ślinotoku nienawiści i propagandy że bałem się, że może się Pan odwodnić" – wskazuje jednoznacznie inny komentator.

Jednak jak widać Lis woli tworzyć swoją legendę...


ez
[Fot. Youtube.pl]
CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook