Jedynie prawda jest ciekawa


Lis do KOD-u: „Trochę więcej złości!"

07.10.2016

Z nieskrywanym rozbawieniem odsłuchaliśmy parakabaretowej audycji w TOK FM, gdzie zatroskani stanem demokracji w Polsce dżentelmeni w składzie: Tomasz Lis, Tomasz Wołek i Jacek Żakowski pochylali się z wielką radością nad czarnymi protestami.

Ileż tam padło wzniosłych słów, ileż było w tych wypowiedziach nadziei, że już niebawem wróci to, co było, że są o krok, może o dwa od dawnych umów, posad i stanowisk, a rząd PiS chwieje się w posadach.

„Pozytywnym obrazem było zdjęcie: godz. 11:00, kasjerki i urzędniczki gdzieś w Częstochowie… Potem miałem zajęcia, jak o 15:00 zobaczyłem morze kobiet i parasolek na Placu Zamkowym, to miałem łzy w oczacch. Potem trzecie wrażenie: SMS-y i maile od ludzi z Zachodu, po obu stronach Atlantyku, powtarzały się słowa: Polish women amazing! Nie wszyscy dają się przekupić!”— ekscytował się Lis.

I gdy już powstrzymywaliśmy ziewanie, wszak tyrady naczelnego „Newsweeka” są tak przewidywalne jak żółty kolor liści jesienią, pan Tomasz ostro zaatakował KOD i jego marsze! Tak, tak, drodzy Państwo - trochę na marginesie i przez przypadek, ale mocno dostało się uczestnikom manifestacji Komitetu Obrony Demokracji!

„Moje dzieci mówią o tej różnicy nastrojów, że w poniedziałek była, owszem, złość, ale i determinacja. Nie było tego >geriatrycznego lennonizmu<, jaki jest trochę na marszach KOD. Te kobiety były dotknięte do żywego i były złe, trochę inaczej niż na KOD, gdzie my jesteśmy dotknięci i uczestniczymy w pikniku. To materiał do przemyślenia dla KOD: trochę mniej uśmiechów, trochę więcej złości!”— wypalił pan Tomasz.

Geriatryczny lennonizm… Nawet ładne! Zapożyczamy - i na pewno będziemy przypominać, gdy KOD po raz kolejny zajrzy na ulice! :-)

Fot. [Youtube.com]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook