Jedynie prawda jest ciekawa


Lichocka: Prezydent ma tak nudne imprezy...

16.02.2015

„Bronisław Komorowski najlepiej z konwencji Andrzeja Dudy zapamiętał konfetti i baloniki”.

Joanna Lichocka wraca do reakcji prezydenta Komorowskiego na konwencję wyborczą Andrzeja Dudy. „Bronisław Komorowski najlepiej z konwencji Andrzeja Dudy zapamiętał konfetti i baloniki. Mówił o nich kilkakrotnie – że baloniki to nie wszystko, że na konfetti przyjdzie czas” - zaczyna swój tekst w „GPC”.

Lichocka wskazuje również na inny wyborczy akcent – spotkanie Bronisława Komorowskiego z samorządowcami. „Jego spotkanie z prezydentami miast, którzy postanowili wyraźnie zaakcentować zależność władz samorządowych od centralnej władzy wykonawczej, było tak monotonne, że nawet telewizje kibicujące Komorowskiemu więcej czasu poświęciły spotkaniu z Magdaleną Ogórek” - zauważa publicystka.

Dodaje, że „to prawa medialnej demokracji”. „Prezydent ma tak nudne imprezy, że dbałość o oglądalność sprawiła, iż go 'wygaszono'. Ale pocieszę spinów PO – to może szybko się zmienić i każde publiczne pokazanie się prezydenta Komorowskiego będzie rozpalało emocje” - zaznacza.

„Andrzej Biernat, jeden z liderów PO, ma już kłopoty nie tylko z CBA, ale też ABW. Chodzi o korupcję. Inny poseł PO Roman Kosecki także ma na głowie CBA. Afera taśmowa znów nabiera rumieńców. Tu wiadomo, kto w rządzie PO wziął i kto dał łapówkę w głośnej prywatyzacji. Wojna w PO trwa w najlepsze, dzięki niej dowiemy się nieco o charakterze władzy, której zwornikiem jest prezydent i interesów, które chroni. Nie zabraknie mocnych wrażeń. Będą zamiast konfetti” - tłumaczy Joanna Lichocka.

Kampania wyborcza może być więc znacznie ciekawsza niż występy prezydenta Komorowskiego...

ez
[Fot. PAP/Marek Zimny]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook