Jedynie prawda jest ciekawa


Lichocka: Prezydent ma tak nudne imprezy...

16.02.2015

„Bronisław Komorowski najlepiej z konwencji Andrzeja Dudy zapamiętał konfetti i baloniki”.

Joanna Lichocka wraca do reakcji prezydenta Komorowskiego na konwencję wyborczą Andrzeja Dudy. „Bronisław Komorowski najlepiej z konwencji Andrzeja Dudy zapamiętał konfetti i baloniki. Mówił o nich kilkakrotnie – że baloniki to nie wszystko, że na konfetti przyjdzie czas” - zaczyna swój tekst w „GPC”.

Lichocka wskazuje również na inny wyborczy akcent – spotkanie Bronisława Komorowskiego z samorządowcami. „Jego spotkanie z prezydentami miast, którzy postanowili wyraźnie zaakcentować zależność władz samorządowych od centralnej władzy wykonawczej, było tak monotonne, że nawet telewizje kibicujące Komorowskiemu więcej czasu poświęciły spotkaniu z Magdaleną Ogórek” - zauważa publicystka.

Dodaje, że „to prawa medialnej demokracji”. „Prezydent ma tak nudne imprezy, że dbałość o oglądalność sprawiła, iż go 'wygaszono'. Ale pocieszę spinów PO – to może szybko się zmienić i każde publiczne pokazanie się prezydenta Komorowskiego będzie rozpalało emocje” - zaznacza.

„Andrzej Biernat, jeden z liderów PO, ma już kłopoty nie tylko z CBA, ale też ABW. Chodzi o korupcję. Inny poseł PO Roman Kosecki także ma na głowie CBA. Afera taśmowa znów nabiera rumieńców. Tu wiadomo, kto w rządzie PO wziął i kto dał łapówkę w głośnej prywatyzacji. Wojna w PO trwa w najlepsze, dzięki niej dowiemy się nieco o charakterze władzy, której zwornikiem jest prezydent i interesów, które chroni. Nie zabraknie mocnych wrażeń. Będą zamiast konfetti” - tłumaczy Joanna Lichocka.

Kampania wyborcza może być więc znacznie ciekawsza niż występy prezydenta Komorowskiego...

ez
[Fot. PAP/Marek Zimny]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook