Jedynie prawda jest ciekawa


Lichocka: Pogarda opozycji

07.11.2016

W poniedziałkowym wydaniu „GPC” posłanka PiS Joanna Lichocka pisze o pogardzie z jaką postkomuniści odnoszą się do niepełnosprawnych dzieci i ich matek.

W poniedziałkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” posłanka PiS Joanna Lichocka pisze o pogardzie z jaką postkomuniści odnoszą się do niepełnosprawnych dzieci i ich matek.

- Okazuje się, że 4 tys. złotych to jest znacznie gorzej niż nic. Że doraźne wsparcie dla kobiet w ciąży z ciężko chorym, niepełnosprawnym dzieckiem to coś absolutnie strasznego i złego. To dzielenie Polaków, bezmyślne rozdawnictwo, kupowanie głosów. Tak brzmi narracja opozycji atakującej ustawę „Za życiem”, którą w ubiegłym tygodniu uchwalił parlament. Opozycji, która przez osiem lat dała na ten cel… okrągłe zero – pisze w „Gazecie Polskie Codziennie” Joanna Lichocka.

Jak widać, politycy postkomuny wciąż umieją zaskoczyć. Formacje, których działacze omawiali sposoby żerowania na państwie przy ośmiorniczkach i bardzo drogich trunkach (a zapłacili za nie publicznymi pieniędzmi) i ani im w głowach nie postało, że mogą pomóc kobietom z niepełnosprawnymi dziećmi (mówiąc oględnie, ich myśli nie biegły tymi ścieżkami) – ośmielają się teraz na formułowanie powyższych opinii – wskazuje parlamentarzystka PiS.

I dodaje, że dzieje się tak dlatego, że politycy nie mają żadnych zahamowań i są wspierani przez większość mediów.

- Możliwe to niestety nie tylko ze względu na niesłychany tupet tych ludzi. Także dlatego, że większość mediów w Polsce jest zaangażowana po stronie postkomuny, działa po to, „by było tak, jak było”. Obojętność i pogarda wobec najsłabszych – w tym wypadku kobiet i chorych, nienarodzonych dzieci, jaką jedni i drudzy prezentują przy tym mimochodem, jest jednak porażająca – podkreśla Lichocka.

„Gazeta Polska Codziennie”/ems

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook