Jedynie prawda jest ciekawa


Lichocka: Pogarda opozycji

07.11.2016

W poniedziałkowym wydaniu „GPC” posłanka PiS Joanna Lichocka pisze o pogardzie z jaką postkomuniści odnoszą się do niepełnosprawnych dzieci i ich matek.

W poniedziałkowym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” posłanka PiS Joanna Lichocka pisze o pogardzie z jaką postkomuniści odnoszą się do niepełnosprawnych dzieci i ich matek.

- Okazuje się, że 4 tys. złotych to jest znacznie gorzej niż nic. Że doraźne wsparcie dla kobiet w ciąży z ciężko chorym, niepełnosprawnym dzieckiem to coś absolutnie strasznego i złego. To dzielenie Polaków, bezmyślne rozdawnictwo, kupowanie głosów. Tak brzmi narracja opozycji atakującej ustawę „Za życiem”, którą w ubiegłym tygodniu uchwalił parlament. Opozycji, która przez osiem lat dała na ten cel… okrągłe zero – pisze w „Gazecie Polskie Codziennie” Joanna Lichocka.

Jak widać, politycy postkomuny wciąż umieją zaskoczyć. Formacje, których działacze omawiali sposoby żerowania na państwie przy ośmiorniczkach i bardzo drogich trunkach (a zapłacili za nie publicznymi pieniędzmi) i ani im w głowach nie postało, że mogą pomóc kobietom z niepełnosprawnymi dziećmi (mówiąc oględnie, ich myśli nie biegły tymi ścieżkami) – ośmielają się teraz na formułowanie powyższych opinii – wskazuje parlamentarzystka PiS.

I dodaje, że dzieje się tak dlatego, że politycy nie mają żadnych zahamowań i są wspierani przez większość mediów.

- Możliwe to niestety nie tylko ze względu na niesłychany tupet tych ludzi. Także dlatego, że większość mediów w Polsce jest zaangażowana po stronie postkomuny, działa po to, „by było tak, jak było”. Obojętność i pogarda wobec najsłabszych – w tym wypadku kobiet i chorych, nienarodzonych dzieci, jaką jedni i drudzy prezentują przy tym mimochodem, jest jednak porażająca – podkreśla Lichocka.

„Gazeta Polska Codziennie”/ems

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook