Jedynie prawda jest ciekawa


Lichocka: Opozycja nie ma pomysłu na Polskę

25.05.2017

Debata nad odwołaniem ministra Antoniego Macierewicza to kolejny ruch opozycji, który obraca się przeciwko niej. Politycy PO i Nowoczesnej znów pokazali, że prócz mniej lub bardziej zawoalowanych inwektyw nie mają nic do powiedzenia- napisała na portalu Niezalezna.pl Joanna Lichocka (PiS).

Zdaniem posłanki opozycja nie ma żadnego pomysłu na bezpieczeństwo Polski, żadnych postulatów programowych. -Potrafili tylko pokrzykiwać „hańba”, gdy pani premier mówiła, że rząd nie pozwoli na narzucanie nam kwot imigrantów, bez najmniejszej refleksji nad własną polityką, którą doprowadzili do zmniejszenia możliwości obronnych armii, osłabili rodzimy przemysł zbrojeniowy i poważnie zagrozili bezpieczeństwu Polaków, godząc się, że przyjmą tylu imigrantów, „ile będzie trzeba”- zauważyła Lichocka. Posłanka pyta, co więcej opozycja z tej debaty wyniosła? I odpowiada: -Widok Siemoniaka czerwonego po uszy, gdy Macierewicz pokazał pismo z 2014 r., w którym minister z PO godził się na porozumienie zawarte przeciw interesom polskiego przemysłu zbrojeniowego? Warto zapamiętać tę inicjatywę PO, gdy po raz kolejny przed ważnym dla Polski wydarzeniem uderza w rząd, chcąc podważyć jego pozycję negocjacyjną- stwierdziła. Według niej chodziło o podważenie pozycji ministra obrony przed szczytem NATO. 

fot. [Fratria]

pc/NiezaleznaWarto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook