Jedynie prawda jest ciekawa


Lichocka: Media już rozliczają rząd PiS-u

02.11.2015

„Jest to tym bardziej komiczne, im bardziej żałosny był serwilizm tych środowisk wobec PO-PSL”

„Mija tydzień od wyborów, zatem media dotychczasowej władzy rozliczają PiS z wyborczych obietnic i składu rządu” - zauważa w swoim tekście nowo wybrana poseł PiS Joanna Lichocka. W tekście w „GPC” zaznacza, że „jest to tym bardziej komiczne, im bardziej żałosny był serwilizm tych środowisk wobec PO-PSL”.

„Czołówki dzienników mają przekonywać odbiorców, że po zwycięstwie PiS zapanował chaos. A tymczasem zapanował on w propagandowym przekazie. Nie wiadomo, kto będzie premierem, ale nawet jak wiadomo, że Beata Szydło, to i tak twierdzi się, że… Jarosław Kaczyński. Lider PiS – te same źródła to głoszą – od dawna jest też faktycznym prezydentem. Wedle tej logiki za chwilę będzie też marszałkiem Sejmu i Senatu, każdym ministrem oraz szefem wszystkich urzędów centralnych” - tłumaczy Lichocka.

Dodaje, że „propaganda PO w wydaniu TVP, „Newsweeka” czy TVN powiada jednocześnie, że obóz zwycięskiego PiS-u jest areną walk frakcji, w tym frakcji Beaty Szydło z frakcją zakonu PC, czyli frakcją Jarosława Kaczyńskiego”.

„Tylko patrzeć, i frakcja prezydenta Andrzeja Dudy pojawi się spod piór propagandystów. Jak uniknąć tych przekazów dnia? Pewnych kanałów TV nie oglądać, pewnych gazet i portali nie czytać. Zachować spokój i patrzeć. W rzeczywistości (nie w przekazie pluszaków) wszystko idzie właściwym, dobrym trybem” - uważa Lichocka.

ez,GPC

[Fot. Profil PiS/Facebook]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook