Jedynie prawda jest ciekawa


Lichocka: Kopacz w piachu

03.07.2015

"Wdzięk i inteligencja – nie tyle pani premier, co otoczenia, które ją wrabia – są nie do przecenienia".

Joanna Lichocka kpi z premier Kopacz. W jej ocenie lider PO znów zaliczyła wpadkę. "Postanowiono w upał ubraną w kraciasty czarno-biały żakiet z długim rękawem, czarną spódnicę i czarne pończochy oraz w czarne pantofle wyprowadzić Ewę Kopacz na plażę nad Wisłą. Na konferencję. Buty zapadały się w piachu, w tle widać było opalających się ludzi. Premier tłumaczyła, że trzeba być bezpiecznym" - opisuje Lichocka jedno z niedawnych wystąpień Kopacz.

Autorka wskazuje, że "w tym piachu powiadomiła, że nie będzie opłat za roaming". "Jak się dowiedzieliśmy, będzie tak, „jak dzwonić na Pragę”. Premier miała taki mniej więcej udział w tej decyzji UE, jak każdy z Państwa, ale kto by w to wchodził. Nie przeszkodziło to jej mówić o tym, jakby to była zdobycz jej samej" - zauważyła Lichocka.

Dodała, że Kopacz swoją konferencję prasową zakończyła zaskakująco szybko. Premier uciekła, gdy usłyszała pytanie "o samolot, który został wysłany na Pomorze (koszt 100 tys. zł), mimo że premier jechała tam pociągiem". "- Nic nie wiem, czy za mną lata – powiedziała z właściwym sobie wdziękiem Ewa Kopacz. Ale na wszelki wypadek od razu, wydobywając nogi z piachu, poszła sobie" - relacjonuje Lichocka.

Ja koniec wskazuje: "Szarm, wdzięk i inteligencja – już nie tyle pani premier, co otoczenia, które ją w to wszystko wrabia – są nie do przecenienia".

TK,PAP
[Fot. PAP/Radek Pietruszka]

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook