Jedynie prawda jest ciekawa


Lewacki obłęd w USA – kobieta została mężczyzną, a jej syn dziewczyną

16.10.2017

Kolejny dowód na to, że liberalny świat powoli zmierza ku przepaści. W amerykańskim Detroit, które do niedawna było znane z upadającego przemysłu motoryzacyjnego, ogromnego bezrobocia, opuszczonych domów i filmów o Robocopie, pewna rodzina postanowiła zabawić się w architektów własnej tożsamości.

Nie chodzi jednak o wysublimowaną przemianę duchową, co wiązałoby się z szeregiem przemyśleń i wyrzeczeń, a „zwykłą” zmianę płci. Najbardziej szokujący w całej sytuacji jest fakt, że na „transformację” zdecydowała się, zdawałoby się, dojrzała kobieta i jej 15-letni syn.

Erica Maison swoją postawę tłumaczy… rodzicielską miłością. Jak mówi w rozmowie z brytyjskim portalem independent.co.uk, postanowiła stać się mężczyzną, by ułatwić przeobrażenie swojemu synowi. – Corey wiedział/a, że jest kobietą odkąd skończył/a 11 lat. Przez 3 lata chodził/a na terapię, która miała pomóc mu/jej zrozumieć siebie. Dopiero po tym, wraz z mężem, zdecydowaliśmy się na zmianę płci naszego dziecka, a ja nie chciałem, by czuł się w tym osamotniony/a – przekonuje matka chłopca/dziewczynki.  

Także Corey nie ukrywa, że zmiana była konieczna i dopiero teraz czuje się sobą.

- Chciałam aby moi rodzice byli dumni z tego kim jestem, ale miałam wrażenie, że tak nie jest. Teraz wiem, że jest inaczej. Muszę sporo nadrobić, jeśli chodzi o edukację o gender i zrobię to natychmiast – mówi „świeżo upieczona” 15-latka.

Co ciekawe zmianę płci swojego dziecka i żony zaakceptował również ojciec Corey – Wspieram ich w ich przeobrażeniu, to kwestia identyfikacji – mówi w rozmowie z portalem.

Szokuje, że zarówno rodzice, jak i dziecko nie zdają sobie sprawy z powagi całej sytuacji. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że swoją przemianę potraktowali, jak… wizytę u fryzjera.

PF

 

 

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook