Jedynie prawda jest ciekawa

Lewacki obłęd w USA – kobieta została mężczyzną, a jej syn dziewczyną

16.10.2017
1270714transplciowosc
Lewacki obłęd w USA – kobieta została mężczyzną, a jej syn dziewczyną

Kolejny dowód na to, że liberalny świat powoli zmierza ku przepaści. W amerykańskim Detroit, które do niedawna było znane z upadającego przemysłu motoryzacyjnego, ogromnego bezrobocia, opuszczonych domów i filmów o Robocopie, pewna rodzina postanowiła zabawić się w architektów własnej tożsamości.

Nie chodzi jednak o wysublimowaną przemianę duchową, co wiązałoby się z szeregiem przemyśleń i wyrzeczeń, a „zwykłą” zmianę płci. Najbardziej szokujący w całej sytuacji jest fakt, że na „transformację” zdecydowała się, zdawałoby się, dojrzała kobieta i jej 15-letni syn.

Erica Maison swoją postawę tłumaczy… rodzicielską miłością. Jak mówi w rozmowie z brytyjskim portalem independent.co.uk, postanowiła stać się mężczyzną, by ułatwić przeobrażenie swojemu synowi. – Corey wiedział/a, że jest kobietą odkąd skończył/a 11 lat. Przez 3 lata chodził/a na terapię, która miała pomóc mu/jej zrozumieć siebie. Dopiero po tym, wraz z mężem, zdecydowaliśmy się na zmianę płci naszego dziecka, a ja nie chciałem, by czuł się w tym osamotniony/a – przekonuje matka chłopca/dziewczynki.  

Także Corey nie ukrywa, że zmiana była konieczna i dopiero teraz czuje się sobą.

- Chciałam aby moi rodzice byli dumni z tego kim jestem, ale miałam wrażenie, że tak nie jest. Teraz wiem, że jest inaczej. Muszę sporo nadrobić, jeśli chodzi o edukację o gender i zrobię to natychmiast – mówi „świeżo upieczona” 15-latka.

Co ciekawe zmianę płci swojego dziecka i żony zaakceptował również ojciec Corey – Wspieram ich w ich przeobrażeniu, to kwestia identyfikacji – mówi w rozmowie z portalem.

Szokuje, że zarówno rodzice, jak i dziecko nie zdają sobie sprawy z powagi całej sytuacji. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że swoją przemianę potraktowali, jak… wizytę u fryzjera.

PF

 

 

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook