Jedynie prawda jest ciekawa


Łepkowska: Nie dajmy się zwariować. Nikogo nie pałują

06.06.2016

„My jesteśmy ludźmi, którzy cenią sobie inne wartości, rodzinę i to, żeby być razem. Nie dajmy się wciągnąć w te plemienne wojenki. Ja nie należę do żadnego plemienia” – deklaruje Łepkowska w wywiadzie dla "Polska The Times".

„To nierozsądny ruch. Każda korporacja medialna chroni swoje gwiazdy, bo to jej wielki kapitał. I co by nie robiła pani Danuta Holecka i jak by się nie uśmiechała, to i tak nie będzie taką giwazdą, jaką był Piotr Kraśko czy Hanna Lis” - mówi Ilona Łepkowska odnosząc się do zmian w Telewizji Publicznej.

„Po każdej zmianie władzy w telewizji publicznej następowała wymiana kadr. Myślę tylko, że poprzednio tego tak nie nagłaśniano”. - podkreślała Łepkowska. Ilona Łepkowska przyznała, że oczekuje na nowe seriale i filmy historyczne. „Nie odrobiliśmy lekcji filmowej o wybitnych Polakach. To śmieszne, że film o Marii Skłodowskiej-Curie nakręcili teraz Francuzi, a nie my” – zauważa Ilona Łepkowska. 

Zdaniem autorki scenariuszy filmowych oraz seriali telewizyjnych demokracja w Polsce ma się dobrze. „Cokolwiek byśmy mówili o tym, że panuje dyktatura, to jeszcze nikt nikogo do więzienia za poglądy nie wsadza” – mówi Ilona Łepkowska. Według rozmówczyni Ryszardy Wojciechowskiej obecny konflikt polityczny dzielący Polaków nie będzie trwał długo. Łepkowska podkreślała ponadto, że nie do pojęcia jest dla niej, że rodziny mogą się dzielić według linii PiS - KOD. „Nie dajmy się zwariować” – apeluje scenarzystka komentując rodzinne waśnie dotyczące tematów związanych z polityką.  

kk/Polska The Times

[fot. wp.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook