Jedynie prawda jest ciekawa


Łepkowska: Nie dajmy się zwariować. Nikogo nie pałują

06.06.2016

„My jesteśmy ludźmi, którzy cenią sobie inne wartości, rodzinę i to, żeby być razem. Nie dajmy się wciągnąć w te plemienne wojenki. Ja nie należę do żadnego plemienia” – deklaruje Łepkowska w wywiadzie dla "Polska The Times".

„To nierozsądny ruch. Każda korporacja medialna chroni swoje gwiazdy, bo to jej wielki kapitał. I co by nie robiła pani Danuta Holecka i jak by się nie uśmiechała, to i tak nie będzie taką giwazdą, jaką był Piotr Kraśko czy Hanna Lis” - mówi Ilona Łepkowska odnosząc się do zmian w Telewizji Publicznej.

„Po każdej zmianie władzy w telewizji publicznej następowała wymiana kadr. Myślę tylko, że poprzednio tego tak nie nagłaśniano”. - podkreślała Łepkowska. Ilona Łepkowska przyznała, że oczekuje na nowe seriale i filmy historyczne. „Nie odrobiliśmy lekcji filmowej o wybitnych Polakach. To śmieszne, że film o Marii Skłodowskiej-Curie nakręcili teraz Francuzi, a nie my” – zauważa Ilona Łepkowska. 

Zdaniem autorki scenariuszy filmowych oraz seriali telewizyjnych demokracja w Polsce ma się dobrze. „Cokolwiek byśmy mówili o tym, że panuje dyktatura, to jeszcze nikt nikogo do więzienia za poglądy nie wsadza” – mówi Ilona Łepkowska. Według rozmówczyni Ryszardy Wojciechowskiej obecny konflikt polityczny dzielący Polaków nie będzie trwał długo. Łepkowska podkreślała ponadto, że nie do pojęcia jest dla niej, że rodziny mogą się dzielić według linii PiS - KOD. „Nie dajmy się zwariować” – apeluje scenarzystka komentując rodzinne waśnie dotyczące tematów związanych z polityką.  

kk/Polska The Times

[fot. wp.pl]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook