Jedynie prawda jest ciekawa


Lekko powiało optymizmem...

22.04.2013

Szef Ruchu Autonomii Śląska Jerzy Gorzelik ogłosił rozpad koalicji w woj. śląskim z Platformą Obywatelską. Trudno uznać argumentację separatystów, że powodem zakończenia współpracy jest kwestia Stadionu Śląskiego, Kolei Śląskich czy Muzeum Śląskiego.

To raczej kwestia tego, że marszałek Mirosław Sekuła (PO) uznaje po czasie argumenty KPN-OP, PiS i innych środowisk patriotycznych, które zgodnie i publicznie zwracały uwagę na przykłady nielojalności wobec państwa polskiego liderów Ruchu. Możliwe, że głos prezydenta Bronisława Komorowskiego sprzed dwóch lat w sprawie tej koalicji został dosłyszany w elitach PO.

Dla mieszkańców Śląska współodpowiedzialność RAŚ za problemy komunikacyjne, wzrost bezrobocia, kolejne problemy komunikacyjne jest czytelna. Polityczna hucpa oraz kreowanie nieistniejącego narodu, którego spoiwem miał być RAŚ i autonomia dla Śląska A.D. 2020 ... kończy się na naszych oczach. Nie bez znaczenia jest wygrana w wyborach uzupełniających w okręgu rybnickim Bolesława Piechy z PiS. Struktury RAŚ nie zdołały zdobyć - przy jawnym wsparciu dziennika należącego do Verlagsgruppe Passau - gruntu do ekspansji RAŚ w Senacie RP.

Adam Słomka - Przewodniczący KPN-OP

[FOTO: facebook.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook