Jedynie prawda jest ciekawa


Legierski kpi czy żartuje?

26.08.2015

„Zjednoczenie lewicy pozwoli zrównoważyć niemądry konserwatyzm” - mówi lewacki ideolog.

Swoich kolegów zaskoczył deklaracją, że będzie głosował na Andrzeja Dudę. Obecnie Krystian Legierski zaskakuje Polaków, uznając, że Zjednoczona Lewica może być „mądrą” przeciwwagą dla „niemądrego konserwatyzmu”.

„Zjednoczenie lewicy pozwoli budować silną, mądrą lewą stronę sceny politycznej, która zrównoważy niemądry konserwatyzm” - mówił lewacki działacz inaugurując zbiórkę podpisów pod listami wyborczymi KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.

Legierski, który jest jednym z liderów listy warszawskiej mówił, że od 5-6 lat zabiegał, „żeby lewicę zjednoczyć, żebyśmy nie startowali w rozmaitych blokach, bloczkach, partyjkach, konfiguracjach, które powodowały totalny chaos na lewicy. Wyborcy byli mocno zagubieni: czy Palikot? Czy Miller? Czy Zieloni? Wiecznie jakieś niesnaski, wiecznie jakieś głupie podjazdy”. „To wszystko było absurdalne, to wszystko osłabiało lewicę" - wskazał.

"Mam nadzieję, że to, że się zjednoczyliśmy, pozwoli budować silną, mądrą sensowną lewicę w Polsce, która zamiast jakichś głupich wojenek, z których nikt żadnych korzyści nie uzyskiwał, zacznie zmieniać polskie społeczeństwo w duchu lewicy.(…) To jednoczenie, ta inauguracja jest początkiem, który, jak myślę, sprawi, że Polska będzie wreszcie miała dwie nogi: i tę prawą, i tę lewą. I w końcu na tych dwóch nogach mocno i szybko pójdziemy do przodu" - mówił Legierski. Jak widać humor mu dopisuje.

Krystian Legierski jest członkiem środowiska, które w Polsce chciałoby rozpocząć festiwal lewackich eksperymentów. Polskie społeczeństwo w programie takich środowisk jest niczym laboratorium, w którym zupełnie nieodpowiedzialni ideolodzy chcą prowadzić testy na ludziach, więziach społecznych, rodzinach i narodzie. Słowa o mądrości Zjednoczonej Lewicy w ustach takiej osoby, jak Legierski mogą jedynie wywołać śmiech.

ez,PAP
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook