Jedynie prawda jest ciekawa


Legierski kpi czy żartuje?

26.08.2015

„Zjednoczenie lewicy pozwoli zrównoważyć niemądry konserwatyzm” - mówi lewacki ideolog.

Swoich kolegów zaskoczył deklaracją, że będzie głosował na Andrzeja Dudę. Obecnie Krystian Legierski zaskakuje Polaków, uznając, że Zjednoczona Lewica może być „mądrą” przeciwwagą dla „niemądrego konserwatyzmu”.

„Zjednoczenie lewicy pozwoli budować silną, mądrą lewą stronę sceny politycznej, która zrównoważy niemądry konserwatyzm” - mówił lewacki działacz inaugurując zbiórkę podpisów pod listami wyborczymi KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni.

Legierski, który jest jednym z liderów listy warszawskiej mówił, że od 5-6 lat zabiegał, „żeby lewicę zjednoczyć, żebyśmy nie startowali w rozmaitych blokach, bloczkach, partyjkach, konfiguracjach, które powodowały totalny chaos na lewicy. Wyborcy byli mocno zagubieni: czy Palikot? Czy Miller? Czy Zieloni? Wiecznie jakieś niesnaski, wiecznie jakieś głupie podjazdy”. „To wszystko było absurdalne, to wszystko osłabiało lewicę" - wskazał.

"Mam nadzieję, że to, że się zjednoczyliśmy, pozwoli budować silną, mądrą sensowną lewicę w Polsce, która zamiast jakichś głupich wojenek, z których nikt żadnych korzyści nie uzyskiwał, zacznie zmieniać polskie społeczeństwo w duchu lewicy.(…) To jednoczenie, ta inauguracja jest początkiem, który, jak myślę, sprawi, że Polska będzie wreszcie miała dwie nogi: i tę prawą, i tę lewą. I w końcu na tych dwóch nogach mocno i szybko pójdziemy do przodu" - mówił Legierski. Jak widać humor mu dopisuje.

Krystian Legierski jest członkiem środowiska, które w Polsce chciałoby rozpocząć festiwal lewackich eksperymentów. Polskie społeczeństwo w programie takich środowisk jest niczym laboratorium, w którym zupełnie nieodpowiedzialni ideolodzy chcą prowadzić testy na ludziach, więziach społecznych, rodzinach i narodzie. Słowa o mądrości Zjednoczonej Lewicy w ustach takiej osoby, jak Legierski mogą jedynie wywołać śmiech.

ez,PAP
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook