Jedynie prawda jest ciekawa


Łapiński: "Hasła podnoszone przez PO to klasyczny pusty straszak"

06.05.2017

"W ramach tego „opresyjnego państwa” opozycja będzie swobodnie manifestować, ochraniana przez służby kontrolowane przez „autorytarny rząd”. Po czym wszyscy spokojnie rozjadą się do domów i nikt nie zostanie ukarany przez to „autorytarne państwo” - podkreśla, na łamach „Super Expressu”, Krzysztof Łapiński z Prawa i Sprawiedliwości, zapytany o dzisiejszy protest opozycji.

Polityk przypomniał, że prawo do wolności do demonstrowania było szczególnie odbierane za czasów Platformy Obywatelskiej, wyśmiewając tym samym wszystkie manifestacje PiS i drwiąc z ludzi, którzy brali w nich udział.

"Hasła, pod którymi protestuje opozycja, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością" - mówi Łapiński i dodaje, że z tą manifestacją ma inny problem.

"Jeżeli PO organizuje swoje manifestacje i wysyła ludzi autokarami za pieniądze partyjne, to jest OK. Sami to robiliśmy. Ale jeżeli wprzęgnięto w to pieniądze podatników i wysyłane są autokary przez samorząd, to jest tu coś głęboko nie w porządku" - podkreślił Krzysztof Łapiński.

Przypomniał, że rząd nie dał pretekstu do tego, żeby wyprowadzić Polskę z UE – takie hasło podnosi opozycja.

"Po prostu inne hasła już ich zawiodły, nikogo nie pociągnęły" - stwierdził Łapiński i podkreślił, że PiS nie chce wyprowadzać Polski z UE, ani głośno, ani po cichu.

"I Platforma nie jest w stanie wskazać żadnej deklaracji ani decyzji w tej sprawie. Wiemy, ile korzyści dała naszemu krajowi, ale i Europie integracja europejska. Nie znaczy to, że nie powinniśmy mieć krytycznego podejścia do wielu decyzji czy sposobu działania instytucji w UE. To klasyczny pusty straszak" - powiedział Krzysztof Łapiński.

wkt/se.pl

[fot. youtube.com]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook