Jedynie prawda jest ciekawa


Łaniewska we "wSieci" o roli w Smoleńsku

22.04.2015

Katarzyna Łaniewska pisze na łamach największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce o swojej roli w filmie Antoniego Krauzego „Smoleńsk”. Aktorka nie ukrywa swojego wzruszenia z powodu pracy na planie zdjęciowym tej produkcji.

„Druga część mojej roli to postać pani Ani Walentynowicz i zdjęcia we wnętrzu rządowego samolotu. Wszyscy aktorzy i statyści ucharakteryzowani na podobieństwo 96 ofiar katastrofy. Przez chwilę staliśmy się nimi. Coś nas łączyło z prawdziwymi pasażerami samolotu, którzy pięć lat temu lecieli do Smoleńska, by uczcić pamięć pomordowanych w Katyniu” - wspomina Łaniewska.

Aktorka podkreśla, jak wielkie znaczenie ma dla niej rola w filmie Antoniego Krauzego.

„Jestem szczęśliwa, że miałam siłę, by dzień po piątej rocznicy katastrofy - 11 kwietnia - nagrywać wspaniałą scenę spotkania tych z Katynia z tymi ze Smoleńska. Jestem wdzięczna losowi i reżyserowi, że mogę być częścią filmu 'Smoleńsk'” - puentuje felietonistka „wSieci”.

Więcej w najnowszym numerze tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 20 kwietnia br. Tygodnik dostępny jest teraz także w formie e-wydania na tablety i smartfony w AppStore i Google Play. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację wSieci, działającą na platformach iOS i Android. Szczegóły także na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook