Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kutza chore obsesje

18.06.2015

„Jeśli PO padnie, będzie powtórka z ciemnoty. Prawica lubi rządzić ludźmi i się nad nimi znęcać”.

Kazimierz Kutz, reżyser i niespełniony polityk, tkwi w antyPiSowskim zacietrzewieniu. W rozmowie z parówkowym portalem Lisa straszy powrotem konserwatystów do władzy. „Jeśli PO padnie, będzie powtórka z ciemnoty” – uważa Kutz.

Na czym polega zagrożenie? „Polska będzie nie tylko prawicowa, bo szczególnym niebezpieczeństwem jest kumulacja energii PiS i Kukiza. To jest wielki balon narodowej energii. A każda prawica lubi rządzić ludźmi i się nad nimi znęcać” – załamuje się Kutz. Jak widać balon narodowej energii byłego polityka PO przeraża.

W ocenie Kutza PO popełniła błędy, ale zamierza jej bronić. Kutz zarzuca Platformie, że rządząc techniką „ciepłej wody w kranie” zrobiła z Polski „zastygłe bajoro”, ale... „Mimo wszystko, w Platformie są najbardziej wartościowi ludzie, którzy po prostu powinni wziąć się do roboty” - ocenia.

Widząc fobie i obsesje Kutza, a także ostatnie nastroje społeczne i wyniki wyborów, można uznać, że Polacy za chwilę bardziej będą się bać jego bajania, a nie PiS-u. Broniona przez Kutza do końca Platforma jest dziś prawdziwym zagrożeniem. Jej obrońcy też.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

kutz

,

Kazimierz Kutz

,

Polska

,

polityka

,

rząd

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook