Jedynie prawda jest ciekawa


Kutz: Składają hołd Kaczyńskiemu jak Hitlerowi

20.09.2015

"Biznesmeni zebrani w Krynicy złożyli Kaczyńskiemu hołdowniczy przyklęk. Podobnie było z niejakim Hitlerem, bo gdyby nie poparcie kapitalistów, nie doszedłby w trybie demokratycznym do władzy" —pisze Kutz na łamach organu Michnika i to dopiero początek jego dłuższych, chorych wywodów.

"Ale on obiecywał rewanżową wojnę z Francją, czyli ogromne zamówienia dla przemysłu wojennego, budowę tanich mieszkań (co zrealizował) i tani samochód (Volkswagen). A dla wszystkich pracę, co też mu się udało. Jako filmowiec dodam od siebie, że także genialną kamerę reporterską Arriflex, dzięki której sfotografowano aktorskie talenty Adolfa, drugą wojnę światową i co najmniej sto polskich filmów fabularnych po wojnie" —snuje swoje wizje Kutz i jako gorący zwolennik PO staje po stronie premier Ewy Kopacz i uderza w Jarosława Kaczyńskiego.

"Dziś Jarosław Kaczyński nie musi biznesmenom niczego przyrzekać poza ulgami podatkowymi (co ma przećwiczone) i powstrzymaniem napływu Arabów do Polski. Jak widać, napływ islamski do Europy i konieczność przyjęcia 12 tys. Syryjczyków w Polsce stały się przyczyną eskalacji fermentacji politycznej. Obstrukcyjnie negatywny stosunek PiS-u do imigrantów arabskich, a także argumenty o niemieckim szantażu, scementują do reszty opozycję i rozstrzygną o wynikach walki o władzę" —pisze Kutz i nie byłby sobą gdyby uderzając w PiS nie nawiązał do tragedii smoleńskiej.

"(…)Arabowie zastąpią polityczny napalm katastrofy smoleńskiej, która po wyborach wróci w wersji bardziej religijnej."

Kutz uderza też swoich rodaków. Z jego pełnego jadu felietony wynika, że są dla niego dwie Polski, otwarta i europejska i ciemna, chrześcijańska, która jest ksenofobiczna.

"Moim zdaniem nie powinniśmy bać się arabskiej imigracji, nawet jakby była 40-tysięczna, bo Polacy mają własne antidotum na obcych. Jest nim polska ksenofobia, skuteczna jak kwas solny. Jestem spokojny; ilu by Arabów nie osiedliło się w Polsce, po niedługim czasie, pod osłoną nocy, a nawet śnieżycy, będą pryskać do Niemiec" —napisał Kutz na wyborcza.pl.

Tekstu oczywiście nie można skomentować z powodu agresywnych komentarzy pod adresem uchodźców. Ale agresywny tekst Kutza pod adresem Polaków i Jarosława Kaczyńskiego jest dla organu Michnika jak najbardziej w porządku…

mly/wPolityce.pl

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook