Jedynie prawda jest ciekawa

Kutz: Sasin dostanie w nagrodę stolec

13.02.2017

Znany reżyser atakuje pomysł zmian w Warszawie.

„Permanentna konfrontacja przemieszana z insynuacjami jest ulubioną tabaką Jarosława Kaczyńskiego” —zaatakował prezesa PiS reżyser Kazimierz Kutz w serwisie katowice.wyborcza.pl.

Niechęć Kazimierza Kutza do Jarosława Kaczyńskiego powoli zmienia się w bardzo niezdrową obsesję. Gdyby nie prezes PiS były reżyser chyba nie miałby co robić i o kim mówić. To naprawdę bardzo niezdrowe.

Kutz albo wcale nie myślał, albo bardzo długo myślał nad tym, jak stworzyć gigantyczną brednię i stwierdził, że plany stworzenia metropolii warszawskiej to „technika rządzenia PiS-u poprzez zbełtanie”.

„Ogniomistrz Sasin podpalił tylko lont. Jeśli osiągnie sukces, w nagrodę otrzyma warszawski stolec” —bredzi były senator PO i ucieka się do tak skandalicznych chwytów, że ocenia wygląd posła PiS.

„Jego siermiężna uroda kmiota może stać się – obok Syrenki – symbolem stolicy” —obraża.

Kazimierz Kutz nawołuje też do nieposłuszeństwa społecznego.

„Fala nieposłuszeństwa społecznego, która musi nastąpić, walczyć powinna o całkowite wyeliminowanie partii ze szczebla wyborów gminnych. Jeśli społeczeństwo wygra wybory gminne, a wygrać je może, i te do parlamentu również, wtedy ostanie się jako kraj demokratyczny i europejski. Do takiego programu winniśmy się stroić” —pisze w swoim felietonie dla „Wyborczej”.

To naprawdę przypomina jakiś atak szału.

wPolityce.pl

fot. [YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook