Jedynie prawda jest ciekawa

Kurski: PO to żałosny incydent w historii

24.06.2015

„Przeproście i oddalcie się na znaczną odległość bez niepotrzebnej zwłoki” – apelował do PO Kurski.

Jacek Kurski nie przebiera w słowach, gdy ma ocenić działania PO i osiem lat jej rządów. „Ciszej nad tym żałosnym incydentem w historii Polski” - mówił Kurski w programie „Więc jak” pytany co sądzi o ostatnich decyzjach PO. W ocenie Kurskiego Platforma zmarnowała okres swoich rządów.

Kurski odniósł się również do apelu Ewy Kopacz, która wezwała na debatę prezesa Kaczyńskiego. W ocenie byłego europosła to jedynie zabieg kampanijny. „To jest próba rozpaczliwego powrotu do polaryzacji PiS-Platforma. Platforma? Szczerze mówiąc, ciszej nad tym żałosnym incydentem w historii Polski, gdy partia tak zdemoralizowana i psująca Polskę zmarnowała osiem lat. Mieli Sejm, Senat, rząd, służby, media… Osiem lat - dwie kadencje. I góra pieniędzy! I co? CH.., d… i kamieni kupa” - ocenił.

Kurski przekonywał, że za nieudolność politycy PO będą musieli zapłacić po ewentualnym przejęciu rządów przez prawicę.  „Tu nie trzeba cudu i ingerencji Opatrzności, by Polska była normalnym krajem. Trzeba uczciwych reguł” - zaznaczył.

Na koniec rzucił do polityków Platformy: „Przeproście i oddalcie się na znaczną odległość bez niepotrzebnej zwłoki”.

Jak widać humor Kurskiemu dopisuje.

TK
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook