Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz żartuje z "Partii Miłości"

27.02.2015

Kandydat na prezydenta Paweł Kukiz odniósł się do artykułu opublikowanego na portalu Interia.pl, w którym przytoczone zostały słowa Michaiła Chodorkowskiego mówiącego o tym, że „Putin jest nagim królem”, a Rosję czeka „walka o władzę”.

„Jeśli to prawda to tytuł mnie przeraża... Jest rzeczą oczywistą, że gdyby Putin tę ewentualną walkę przegrał to jest pozamiatany. Tak politycznie jak i fizycznie... I doskonale o tym wie... Wniosek? Aby przeżyć musi liczyć sie z tymi Rosjanami, którzy wciąż widzą Rosję jako mocarstwo i którzy przyklaskują aneksji Krymu i interwencji w Donbasie... Czyli z większością... Bez nich go nie ma. A żeby wciąż z nim byli musi konsekwentnie prowadzić politykę wielkomocarstwową... Nawet czołgami...” - napisał Kukiz na swoim profilu na Facebooku (pisownia oryginalna – przyp. red.).

Muzyk nie omieszkał również i przy tej okazji zadrwić z Platformy Obywatelskiej i lansowanej przez partię rządzącą polityki zagranicznej.

„Na szczęście Partia Miłości już teraz myśli o bezpieczeństwie Polski i .... wysyła z wielkim hukiem na UA 100 instruktorów wojskowych (tak jakby nie można było tajnie szkolić ukraińskich dowódców u nas)... Czekam teraz na stworzenie polsko-ukraińskich sotni... A najlepiej na wyprowadzenie resztek naszej Armii na wschód... W całości... Mam nadzieję, że poprowadzą ją wybitni stratedzy czyli Kopacz i Siemioniak. I koniecznie psychiatra Klich jako doradca... Konno, na szpicy pojadą... Z Czekoladowym Orłem na sztandarze...Tuż za nimi lawety z biurkami, przy których siedzieć będą generałowie i pułkownicy. Z sekretarkami i adiutantami. Lawety- w ramach oszczędności paliwa- ciagnąć będę żołnierze szeregowi... Łatwo im nie będzie bo 20 szeregowych przypada na jednego pułkownika lub generała... Ale nikt nie mówił przecież, że łatwo będzie! :-) Jedna komenda- naprzód! :-)” - ironizuje Kukiz.

Kandydat na prezydenta zakpił również ze stanu uzbrojenia rodzimej armii, która nie miałaby szans w działaniach wojennych.

„Z Morza Czarnego będzie ich wspierać kadłub korwety "Gawron" a z góry F16. Bez uzbrojenia bo w końcu o pokój walczymy pod Partii Miłości przywództwem :-)” - puentuje Paweł Kukiz.

gah

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook