Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz zaorał Wojewódzkiego: Ferrari to nie wszystko

29.10.2015

„Sztuką jest nie lękać się. Przyzwoitość. To wystarczy, żeby był spokój ducha...”

Jakub Władysław Wojewódzki, starzejący się gwiazdor TVN, nigdy nie ukrywał swoich partyjnych przekonań. Nic więc dziwnego, że nie podobają mu się wyniki wyborów. Styl, w jakim dał o tym znać również nie budzi zdziwienia. Zachował się jak zwykle. Tym razem jednak naciął się na dobrą ripostę Pawła Kukiza.

Po publikacji pierwszych sondażowych wyników wyborów Wojewódzki zamieścił zdjęcie karty do głosowania, na której odręcznie dopisano: "Bardzo się boję!". Pod napisem widnieją inicjały K.W.

Jeszcze przed wyborami Wojewódzki wskazał, w jak prostacki sposób podchodzi do polityki. "Polityka będzie w Polsce przynosić zauważalne efekty, kiedy mądrość, wiedza i kompetencja zacznie się rozpowszechniać tak szybko i sprawnie jak fanatyzm, bełkot i zwykła głupota. Polskie uczucie number one, jak tylko ktoś zaczyna mówić o demokracji. Dla mnie sprawa jest prosta" – pisał w swoim tekście. Dodawał, że „PiS nie zasługuje na władzę, a PO nie zasługuje na zaufanie”. „Jarosław Kaczyński to kwintesencja polskiej kultury krzywdy. Przetrącony przez los i historię lider Polski wczorajszej. Ewa Kopacz to polityk zastępczy o charyzmie prowincjonalnego felczera. Paweł Kukiz nie zasługuje już nawet na uwagę. Popierając go niedawno, nie liczyłem na kreację męża stanu. Ale liczyłem na kogoś z jaśniejszym stanem umysłu” – pisał Wojewódzki.

Artykuł na temat reakcji Wojewódzkiego zamieścił portal onet.pl. To nie uszło uwadze Pawła Kukiza, który zmasakrował gwiazdora.

„Oj tam... Ferrari to nie wszystko, Kuba. Każdy się boi. Sztuką jest nie lękać się. Ale też nie taką wielką-wystarczy spojrzeć w lustro i pomyśleć, że nic nie jest wieczne. Przyzwoitość. To wystarczy, żeby był spokój ducha” - poucza Jakuba Wojewódzkiego.

Widząc karierę celebryty z TVN można jednak mieć wątpliwości, czy ma on w domu jakiekolwiek lustro...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Stuhrok 24.10.2016

  Stuhr: Kaczyński jak Hitler

  Aktor przekonuje, że w naszym kraju panuje dyktatura.

 2. woler 24.10.2016

  Piotr Zaremba we "wSieci": "Wołyń" niepoprawny

  Polecamy esej poświęcony zamieszaniu po nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego!

 3. lisisiew 24.10.2016

  Lisiewicz: Macierewicz ograniczył wpływ rosyjskiej agentury

  Dziennikarz "Gazety Polskiej" pisze o działaniach rosyjskich agentów w mediach.

 4. popopop 24.10.2016

  Terlikowska: Przybysz w końcu pęknie

  Małgorzata Terlikowska apeluje o modlitwę za kobietę, która dokonała aborcji.

 5. marcoashx 24.10.2016

  Król: Zastanawiam się nad zmianą płci

  "Jako kobieta mógłbym napisać takie rzeczy, które się w głowie nie mieszczą".

 6. piotrowiczSITVPINFO 24.10.2016

  Piotrowicz: Niezrozumiałe protesty kobiet

  Niezrozumiałe jest dla mnie, przeciwko czemu kobiety protestują, skoro nic się nie zmieniło. Przez 8 lat nie protestowały, a gdy rząd zapowiedział pomoc dla kobiet, które są w złej sytuacji to są protesty - twierdzi Stanisław Piotrowicz (PiS).

 7. maccc-st 24.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech te baby ktoś pogoni

  W ciasnym przejściu, zrobi się jakiś ruch, panika i ktoś może zostać stratowany. Mam nadzieję, że siły porządkowe nie dopuszczą do tego.

 8. rzep-sat 24.10.2016

  Kuźmiuk: Ten koń już nie pociągnie protestów, czyli jeszcze raz o prezesie Rzeplińskim

  Już w połowie grudnia kończy się kadencja profesora Andrzeja Rzeplińskiego i huczne obchody 30-lecia powstania Trybunału Konstytucyjnego miały być okazją do pokazania sukcesów tego organu pod jego światłym kierownictwem.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook