Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz zaorał Neumanna

21.12.2015

„Za PO ludzie nie protestowali? Za waszych czasów ludzi kopano i pałowano na ulicach”.

Paweł Kukiz dobrze wykazał hipokryzję polityków Platformy Obywatelskiej. Do ciekawego spięcia między Kukizem i Sławomirem Neumannem doszło w Radiu Zet.

„Gdzie byli obrońcy demokracji, gdy grabiono nasze pieniądze z OFE? Gdy podnoszono wiek emerytalny? Po rozmowach u „Sowy”, gdy klasa polityczna skompromitowała się do cna?” – pytał Kukiz na antenie Radia Zet.

Polityk stanowczo zareagował na słowa Neumanna, który stwierdził, że za czasów rządów PO ludzie nie wychodzili protestować. „Były takie marsze. Nie było? A o co były marsze 11 listopada? O demokrację! Ludzie byli pałowani, ja mogę pokazać kilka filmów z 11 listopada za czasów waszej władzy. Ludzie byli kopani na ulicach, to zwyczaje zomowskie” – podkreślił Kukiz.

Odnosząc się do manifestacji organizowanych przez KOD powiedział: "PiS nie wyprowadza ludzi na ulice. To pan ‪‎Petru‬ nawołuje ludzi do wyjścia na ulice". „Gdzie byli obrońcy demokracji, gdy grabiono nasze pieniądze z OFE? Gdy podnoszono wiek emerytalny? Po rozmowach u „Sowy”, gdy klasa polityczna skompromitowała się do cna?” – pytał.

Lider Ruchu Kukiz'15 stwierdził, że na demonstracji KOD było wielu porządnych ludzi, ale zmanipulowanych przez media.

ez

[Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook