Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz: Nauczę władzę pokory!

13.07.2015

Jednego nie można Pawłowi Kukizowi domówić: konsekwencji. Od początku mówił, że program wyborczy to kłamstwo i dalej trzyma się tego stwierdzenia. Konsekwentnie realizuje także swoje plany: odsunięcie od władzy Komorowskiego, referendum ws. JOW i nauczenie rządzących pokory. Co znajduje się jeszcze na liście Kukiza?

Kukiz na swoim oficjalnym profilu opublikował stary plakat wyborczy Donalda Tuska z cytatem: „Dam wam torby z darami, auto z alufelgami, portfel cały wypchany dolarami, tylko wybierz mnie, to taka piękna gra”. To wywołało ogromną dyskusję, w którą włączył się także sam Paweł Kukiz.

„W partiach obecnego kształtu program=obietnice. Niespełnialne oczywiście, ale pelikany łykają. Pokaż mi JEDNĄ partię, która od 1989 roku zrealizowała swój program? Ja NIE GADAM o programie tylko REALIZUJĘ STRATEGIĘ. Osiągania celów. I do tej pory to się udaje. A zaczynałem od ZERA. Od resetu układu z Systemem” – pisze Kukiz w odpowiedzi na liczne komentarze.

„»Program po polsku« to łatanie tego badziewia jakimiś hasełkami bez pokrycia, które łyknie społeczeństwo i da dalej tym pijawkom żyć w systemie dla pijawek stworzonym – napisał na swoim Facebooku i wylicza zrealizowane przez siebie założenia.

„Założyłem sobie kiedyś odsunięcie Komorowskiego od władzy - zrealizowane. Założyłem, że jako prezydent rozpiszę referendum w sprawie JOW - zrealizowane i to na dodatek cudzymi rękami. Założyłem sobie, że władzę nauczę pokory - w trakcie realizacji. Czy można mieć większy program niż zmiana ustroju Państwa? Ja mówię o zmianie Konstytucji, o UWŁASZCZENIU nas, chłopów pańszczyźnianych. A ludzie dają się wkręcić w in vitro i maryśkę – wyjaśnia ripostuje: „Śmieszne i straszne.”

Ujawnił także kilka spraw, które chce zrealizować pod wejściu do Sejmu.

„Dwukadencyjność i odebranie immunitetów na jazdę po pijaku, możliwość odwołania w trakcie kadencji w drodze referendum. No ale to przecież nie program, prawda?” – zauważa Kukiz.

mmil

[fot. wPolityce.pl]

Słowa kluczowe:

Kukiz

,

program

Warto poczytać

 1. Stuhrok 24.10.2016

  Stuhr: Kaczyński jak Hitler

  Aktor przekonuje, że w naszym kraju panuje dyktatura.

 2. woler 24.10.2016

  Piotr Zaremba we "wSieci": "Wołyń" niepoprawny

  Polecamy esej poświęcony zamieszaniu po nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego!

 3. lisisiew 24.10.2016

  Lisiewicz: Macierewicz ograniczył wpływ rosyjskiej agentury

  Dziennikarz "Gazety Polskiej" pisze o działaniach rosyjskich agentów w mediach.

 4. popopop 24.10.2016

  Terlikowska: Przybysz w końcu pęknie

  Małgorzata Terlikowska apeluje o modlitwę za kobietę, która dokonała aborcji.

 5. marcoashx 24.10.2016

  Król: Zastanawiam się nad zmianą płci

  "Jako kobieta mógłbym napisać takie rzeczy, które się w głowie nie mieszczą".

 6. piotrowiczSITVPINFO 24.10.2016

  Piotrowicz: Niezrozumiałe protesty kobiet

  Niezrozumiałe jest dla mnie, przeciwko czemu kobiety protestują, skoro nic się nie zmieniło. Przez 8 lat nie protestowały, a gdy rząd zapowiedział pomoc dla kobiet, które są w złej sytuacji to są protesty - twierdzi Stanisław Piotrowicz (PiS).

 7. maccc-st 24.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech te baby ktoś pogoni

  W ciasnym przejściu, zrobi się jakiś ruch, panika i ktoś może zostać stratowany. Mam nadzieję, że siły porządkowe nie dopuszczą do tego.

 8. rzep-sat 24.10.2016

  Kuźmiuk: Ten koń już nie pociągnie protestów, czyli jeszcze raz o prezesie Rzeplińskim

  Już w połowie grudnia kończy się kadencja profesora Andrzeja Rzeplińskiego i huczne obchody 30-lecia powstania Trybunału Konstytucyjnego miały być okazją do pokazania sukcesów tego organu pod jego światłym kierownictwem.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook