Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Nauczę władzę pokory!

13.07.2015

Jednego nie można Pawłowi Kukizowi domówić: konsekwencji. Od początku mówił, że program wyborczy to kłamstwo i dalej trzyma się tego stwierdzenia. Konsekwentnie realizuje także swoje plany: odsunięcie od władzy Komorowskiego, referendum ws. JOW i nauczenie rządzących pokory. Co znajduje się jeszcze na liście Kukiza?

Kukiz na swoim oficjalnym profilu opublikował stary plakat wyborczy Donalda Tuska z cytatem: „Dam wam torby z darami, auto z alufelgami, portfel cały wypchany dolarami, tylko wybierz mnie, to taka piękna gra”. To wywołało ogromną dyskusję, w którą włączył się także sam Paweł Kukiz.

„W partiach obecnego kształtu program=obietnice. Niespełnialne oczywiście, ale pelikany łykają. Pokaż mi JEDNĄ partię, która od 1989 roku zrealizowała swój program? Ja NIE GADAM o programie tylko REALIZUJĘ STRATEGIĘ. Osiągania celów. I do tej pory to się udaje. A zaczynałem od ZERA. Od resetu układu z Systemem” – pisze Kukiz w odpowiedzi na liczne komentarze.

„»Program po polsku« to łatanie tego badziewia jakimiś hasełkami bez pokrycia, które łyknie społeczeństwo i da dalej tym pijawkom żyć w systemie dla pijawek stworzonym – napisał na swoim Facebooku i wylicza zrealizowane przez siebie założenia.

„Założyłem sobie kiedyś odsunięcie Komorowskiego od władzy - zrealizowane. Założyłem, że jako prezydent rozpiszę referendum w sprawie JOW - zrealizowane i to na dodatek cudzymi rękami. Założyłem sobie, że władzę nauczę pokory - w trakcie realizacji. Czy można mieć większy program niż zmiana ustroju Państwa? Ja mówię o zmianie Konstytucji, o UWŁASZCZENIU nas, chłopów pańszczyźnianych. A ludzie dają się wkręcić w in vitro i maryśkę – wyjaśnia ripostuje: „Śmieszne i straszne.”

Ujawnił także kilka spraw, które chce zrealizować pod wejściu do Sejmu.

„Dwukadencyjność i odebranie immunitetów na jazdę po pijaku, możliwość odwołania w trakcie kadencji w drodze referendum. No ale to przecież nie program, prawda?” – zauważa Kukiz.

mmil

[fot. wPolityce.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook