Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Za 7 tygodni weźmiemy odwet na Systemie

07.09.2015

„Już 8 procent to jest około 3 mln obywateli. To nie jest zły wynik. Przy takim hejcie...”

Paweł Kukiz wysyła sprzeczne sygnały dotyczące referendum i jego wyników. Na Facebooku pisze, że „dzień 06.09.2015 przejdzie do historii jako dzień triumfu reżimu partyjnego nad Obywatelem”. Jednak zdaje się nie przejmować referendalną klęską.

„Dziękuję PRAWDZIWYM WoJOWnikom! Za wszystko z całego serca dziękuję. Za niepokorność, konsekwencję, odwagę. Za miłość do Ojczyzny i troskę o przyszłość następnych pokoleń. Pamiętajcie- my już wygraliśmy. Mamy czyste sumienia i do historii przejdziemy jako bohaterowie. Jesteście Wielcy i Wspaniali. Jesteście obywatelską elitą, twardzi jak skała, niepokonani. Za 7 tygodni weźmiemy odwet na Systemie. Tak nam dopomóż Bóg!” - pisze na swoim profilu.

Jak widać zapał do walki u Kukiza nie spada. Ba, nawet w TVN24 uznał wynik frekwencji niemal za sukces. Uznał, że 8-procentowa frekwencja będzie sukcesem. „Już 8 procent to jest około 3 mln obywateli. To nie jest zły wynik. (…) Przy takim hejcie, przy takim sojuszu reżimu partyjnego, jaki miał miejsce w tej sprawie. Zniechęcano do pójścia do referendum, używano referendum do gry politycznej między PO i PiS-em. W tych warunkach to i tak bardzo wysoki wynik. Mówię to na poważnie” - mówił Kukiz.

Na razie, niepełne wyniki mówią, że frekwencja może wynieść 7,48 proc. Czy to też sukces dla Pawła Kukiza?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Paweł Kukiz

,

Polska

,

polityka

,

system

,

JOW

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook