Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Widzę szansę na odmianę życia publicznego

27.04.2015

„Tylko zjednoczeni wspólną ideą, jaką jest dobro i siła Polski – możemy odbudować nasz kraj”.

Paweł Kukiz, lider ruchu bezpartyjnych samorządowców, kandydat na Prezydenta RP i samorządowiec z zadowoleniem przyjmuje wsparcie jakiego udzieliła mu nowa partia Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej, której liderem jest Sławomir Izdebski, kontrowersyjny lider protestów rolniczych.

„Z rosnącą radością i zadowoleniem odnotowuję, iż coraz to nowe podmioty życia publicznego zauważają konieczność natychmiastowej zmiany ustrojowej Rzeczypospolitej Polskiej. Nie jest to już tylko postulat głoszony wyłącznie przez organizacje pozarządowe, czy niezależnych ekspertów. Przestaje też mieć zabarwienie ideologiczne” - zaznacza Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku.

„Pojawiają się społeczne inicjatywy o pełnym spektrum poglądów. Zarówno prawicowe, lewicowe czy też centrowe są gotowe do odbudowy Państwa Polskiego w oparciu o nową ordynację wyborczą. W dniu dzisiejszym postulat wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych wpisała do swojego programu powstająca właśnie partia Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej – pod przywództwem Sławomira Izdebskiego” - dodaje Kukiz.

Zaznacza, że „zaczyna widzieć realną szansę na odmianę życia publicznego w naszym kraju i zwrócenie władzy obywatelom”. „Cieszy mnie także, zapowiedź dołączenia nowej partii do licznego kręgu zwolenników mojej kandydatury na Prezydenta RP. Ich różnorodne światopoglądy, przekonania i wizje polityczno-społeczne dają nadzieję na likwidację trwałego wydawać się może podziału, jaki od lat trawi nasze społeczeństwo” - podkreśla Kukiz.

Na koniec wskazuje: „Tylko zjednoczeni wspólną ideą, jaką jest dobro i siła Polski – możemy wspólnie odbudować nasz kraj i jego znaczenie międzynarodowe. Razem możemy zadbać także o to, by życie w naszym państwie nie wiązało się z całym pasmem wyrzeczeń i ciągłych problemów. Byśmy tu w kraju – mogli osiągać cele własne i realizować nasze marzenia, a państwo rosło przy tym w siłę. Byśmy wszyscy zyskiwali. Potrafisz Polsko!”

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook