Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Widzę szansę na odmianę życia publicznego

27.04.2015

„Tylko zjednoczeni wspólną ideą, jaką jest dobro i siła Polski – możemy odbudować nasz kraj”.

Paweł Kukiz, lider ruchu bezpartyjnych samorządowców, kandydat na Prezydenta RP i samorządowiec z zadowoleniem przyjmuje wsparcie jakiego udzieliła mu nowa partia Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej, której liderem jest Sławomir Izdebski, kontrowersyjny lider protestów rolniczych.

„Z rosnącą radością i zadowoleniem odnotowuję, iż coraz to nowe podmioty życia publicznego zauważają konieczność natychmiastowej zmiany ustrojowej Rzeczypospolitej Polskiej. Nie jest to już tylko postulat głoszony wyłącznie przez organizacje pozarządowe, czy niezależnych ekspertów. Przestaje też mieć zabarwienie ideologiczne” - zaznacza Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku.

„Pojawiają się społeczne inicjatywy o pełnym spektrum poglądów. Zarówno prawicowe, lewicowe czy też centrowe są gotowe do odbudowy Państwa Polskiego w oparciu o nową ordynację wyborczą. W dniu dzisiejszym postulat wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych wpisała do swojego programu powstająca właśnie partia Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej – pod przywództwem Sławomira Izdebskiego” - dodaje Kukiz.

Zaznacza, że „zaczyna widzieć realną szansę na odmianę życia publicznego w naszym kraju i zwrócenie władzy obywatelom”. „Cieszy mnie także, zapowiedź dołączenia nowej partii do licznego kręgu zwolenników mojej kandydatury na Prezydenta RP. Ich różnorodne światopoglądy, przekonania i wizje polityczno-społeczne dają nadzieję na likwidację trwałego wydawać się może podziału, jaki od lat trawi nasze społeczeństwo” - podkreśla Kukiz.

Na koniec wskazuje: „Tylko zjednoczeni wspólną ideą, jaką jest dobro i siła Polski – możemy wspólnie odbudować nasz kraj i jego znaczenie międzynarodowe. Razem możemy zadbać także o to, by życie w naszym państwie nie wiązało się z całym pasmem wyrzeczeń i ciągłych problemów. Byśmy tu w kraju – mogli osiągać cele własne i realizować nasze marzenia, a państwo rosło przy tym w siłę. Byśmy wszyscy zyskiwali. Potrafisz Polsko!”

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook