Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Widzę szansę na odmianę życia publicznego

27.04.2015

„Tylko zjednoczeni wspólną ideą, jaką jest dobro i siła Polski – możemy odbudować nasz kraj”.

Paweł Kukiz, lider ruchu bezpartyjnych samorządowców, kandydat na Prezydenta RP i samorządowiec z zadowoleniem przyjmuje wsparcie jakiego udzieliła mu nowa partia Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej, której liderem jest Sławomir Izdebski, kontrowersyjny lider protestów rolniczych.

„Z rosnącą radością i zadowoleniem odnotowuję, iż coraz to nowe podmioty życia publicznego zauważają konieczność natychmiastowej zmiany ustrojowej Rzeczypospolitej Polskiej. Nie jest to już tylko postulat głoszony wyłącznie przez organizacje pozarządowe, czy niezależnych ekspertów. Przestaje też mieć zabarwienie ideologiczne” - zaznacza Paweł Kukiz na swoim profilu na Facebooku.

„Pojawiają się społeczne inicjatywy o pełnym spektrum poglądów. Zarówno prawicowe, lewicowe czy też centrowe są gotowe do odbudowy Państwa Polskiego w oparciu o nową ordynację wyborczą. W dniu dzisiejszym postulat wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych wpisała do swojego programu powstająca właśnie partia Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej – pod przywództwem Sławomira Izdebskiego” - dodaje Kukiz.

Zaznacza, że „zaczyna widzieć realną szansę na odmianę życia publicznego w naszym kraju i zwrócenie władzy obywatelom”. „Cieszy mnie także, zapowiedź dołączenia nowej partii do licznego kręgu zwolenników mojej kandydatury na Prezydenta RP. Ich różnorodne światopoglądy, przekonania i wizje polityczno-społeczne dają nadzieję na likwidację trwałego wydawać się może podziału, jaki od lat trawi nasze społeczeństwo” - podkreśla Kukiz.

Na koniec wskazuje: „Tylko zjednoczeni wspólną ideą, jaką jest dobro i siła Polski – możemy wspólnie odbudować nasz kraj i jego znaczenie międzynarodowe. Razem możemy zadbać także o to, by życie w naszym państwie nie wiązało się z całym pasmem wyrzeczeń i ciągłych problemów. Byśmy tu w kraju – mogli osiągać cele własne i realizować nasze marzenia, a państwo rosło przy tym w siłę. Byśmy wszyscy zyskiwali. Potrafisz Polsko!”

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook