Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: W tytule „Newsweeka” musi być manipulacja

19.12.2015

Paweł Kukiz skrytykował na swoim profilu na Facebooku tytuł artykułu „PiS i Kukiz'15 się dogadali. Będzie nowa konstytucja?” opublikowanego na stronie internetowej „Newsweeka”.

„W tytule 'Newsweeka' oczywiście MUSI być manipulacja” - napisał lider ruchu Kukiz'15.

„Prawda jest taka, że o podjęciu prac nad nową, proobywatelską Konstytucją rozmawiamy ze WSZYSTKIMI. I Borys Budka z PO i Piotr Zgorzelski z PSL, z którymi spotkałem się w sprawie poprawek dot. TK są otwarci na współpracę w zakresie tworzenia nowej Ustawy Zasadniczej. Jedynie przedstawiciel Nowoczesnej bronił obecnej obowiązującej konstytucji Kwaśniewskiego jak Niemcy Monte Casino” - relacjonował Kukiz.

Muzyk podkreśla, że nowa ustawa zasadnicza powinna być dziełem obywatelskim, a nie partyjnym.

„Nowa Konstytucja nie ma być konstytucją PiS-u, Kukiza czy Platformy. To ma być wspólne obywatelskie dzieło, ponad światopoglądowe. I naprawdę- jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze niedawno było to nie do pomyślenia” - czytamy w poście Pawła Kukiza.

„Z całego serca dziękuje naszym wyborcom! Bez Was nie byłoby szansy na obalenie obecnego, oligarchiczno-partyjnego Systemu. Przed nami jeszcze mnóstwo pracy ale 'dopóki walczysz- jestes zwycięzcą'!” - zakończył lider ruchu Kukiz'15 (pisownia oryginalna – przyp. red.).

gah

[fot. Fratria]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook