Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: UE rządzi za pośrednictwem przekupionych "polityków"

06.10.2015

„Koncerny farmaceutyczne mają w naszych władzach swoich pachołków”.

Paweł Kukiz uważa, że obecne uwarunkowania polityczne są podobne do systemu z czasów PRL-u. „Doskonale pamiętam "komunę". Bunt Polaków przeciw niej nie wynikał tylko ze względów ekonomicznych. Bardzo ważnym aspektem była niezgoda na narzucanie przez tamten System swojej woli Obywatelom. Dziś mamy (w kontekście "narzucania") dokładnie taką samą sytuację” - pisze Kukiz na swoim profilu na Facebooku.

I opisuje sytuację w Unii Europejskiej. „Unia za pośrednictwem przekupionych polskich (?) "polityków" decyduje co ma jeść moje dziecko, w jakim wieku iść do szkoły, czym szczepić (pod przymusem), itp., itd. … Koncerny farmaceutyczne mają w naszych władzach swoich pachołków, banki i korporacje szykują sobie Nowoczesną tratwę ratunkową a "przeforsowanie" możliwości zakupu w sklepiku szkolnym drożdżówek ogłasza się jako sukces równoważny Bitwie pod Monte Casino” - pisze Kukiz.

I dodaje: „Nie chcę takiej Unii. Unia "po węgiersku" - jak najbardziej, ale po niemiecku (czy jak kto woli- tuskowemu) – nie!”

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook