Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Tusk był namiestnikiem Merkel nad Wisłą

25.11.2014

- Nie mam cienia wątpliwości, że Tusk był namiestnikiem Merkel nad Wisłą – mówi Paweł Kukiz w rozmowie z miesięcznikiem "Uważam Rze". To nie jedyna intrygująca myśl znanego muzyka. - Grupy zdrajców zorganizowanych w mafie pod nazwą partie w zamian za utrzymanie tego bandyckiego systemu dzielą się pomiędzy sobą judaszowymi srebrnikami - nie ma wątpliwości Kukiz.

Wielki zwolennik JOW-ów, czyli jednomandatowych okręgów wyborczych wie, jak ten zabetonowany system zmienić. – Trzeba wprowadzić do parlamentu taką liczbę posłów bezpartyjnych, która nie pozwoli obecnym partiom na stworzenie koalicji (…) którzy mają tylko jeden postulat – zmianę ordynacji wyborczej, przynajmniej na model mieszany. Jednomandatowe okręgi wyborcze same nie przejdą – z rezygnacją zauważa Kukiz.

Ideałem jego zdaniem byłoby jednak, gdyby do Sejmu wybierano 95 proc. kandydatów w JOW-ach a pozostałe 5 proc. Ale tak niestety nie jest. Jego zdaniem, obecna ordynacja służy "wszystkim, tylko nie Polsce".

Kukiz nie zostawia suchej nitki na porozumieniu przy okrągłym stole. – To, co się wtedy zdarzyło, to był totalny szwindel i to jest bardzo ważny komunikat, że daliśmy się uwieść propagandzie. 

Propagandzie, która trwa do dzisiaj dzięki rządowym mediom. – Widzę ewidentnie, że to, co oglądam w telewizji, komunikaty, które płyną z mainstreamowych mediów, mają się nijak do tego, co jest w rzeczywistości – mówi muzyk. – Wystarczy mi internet, gdzie mam możliwość porównania różnych informacji i wyciągania z tego wniosków.


Greg/Uważam Rze
[fot. YouTube]

Zainteresował Cię artykuł? Znajdź nas na Facebooku!

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook