Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz: Tusk był namiestnikiem Merkel nad Wisłą

25.11.2014

- Nie mam cienia wątpliwości, że Tusk był namiestnikiem Merkel nad Wisłą – mówi Paweł Kukiz w rozmowie z miesięcznikiem "Uważam Rze". To nie jedyna intrygująca myśl znanego muzyka. - Grupy zdrajców zorganizowanych w mafie pod nazwą partie w zamian za utrzymanie tego bandyckiego systemu dzielą się pomiędzy sobą judaszowymi srebrnikami - nie ma wątpliwości Kukiz.

Wielki zwolennik JOW-ów, czyli jednomandatowych okręgów wyborczych wie, jak ten zabetonowany system zmienić. – Trzeba wprowadzić do parlamentu taką liczbę posłów bezpartyjnych, która nie pozwoli obecnym partiom na stworzenie koalicji (…) którzy mają tylko jeden postulat – zmianę ordynacji wyborczej, przynajmniej na model mieszany. Jednomandatowe okręgi wyborcze same nie przejdą – z rezygnacją zauważa Kukiz.

Ideałem jego zdaniem byłoby jednak, gdyby do Sejmu wybierano 95 proc. kandydatów w JOW-ach a pozostałe 5 proc. Ale tak niestety nie jest. Jego zdaniem, obecna ordynacja służy "wszystkim, tylko nie Polsce".

Kukiz nie zostawia suchej nitki na porozumieniu przy okrągłym stole. – To, co się wtedy zdarzyło, to był totalny szwindel i to jest bardzo ważny komunikat, że daliśmy się uwieść propagandzie. 

Propagandzie, która trwa do dzisiaj dzięki rządowym mediom. – Widzę ewidentnie, że to, co oglądam w telewizji, komunikaty, które płyną z mainstreamowych mediów, mają się nijak do tego, co jest w rzeczywistości – mówi muzyk. – Wystarczy mi internet, gdzie mam możliwość porównania różnych informacji i wyciągania z tego wniosków.


Greg/Uważam Rze
[fot. YouTube]

Zainteresował Cię artykuł? Znajdź nas na Facebooku!
Słowa kluczowe:

JOW

,

Kukiz

,

media

,

Okrągły Stół

Warto poczytać

 1. siwsieci 28.05.2017

  Nowy numer tygodnika "wSieci"

  Tygodnik „wSieci” ujawnia, że za atakiem na festiwal w Opolu stoją wielkie interesy prywatnych telewizji i kolejna próba uderzenia w Prawo i Sprawiedliwość.

 2. sasekk 28.05.2017

  Sasin: Dzięki Bogu Komorowski nie jest prezydentem

  Poseł Prawa i Sprawiedliwości o wypowiedzi byłego prezydenta.

 3. jachnikSI 28.05.2017

  Kukiz'15 do PO: Przyjmijcie uchodźców do własnego domu

  "Jeśli PO i N uważa, że powinno się przyjmować uchodźców, to zacznijcie od siebie. Przyjmijcie do własnego domu" - powiedział w programie "Woronicza 17" Jerzy Jachnik z Kukiz’15.

 4. woronicza17SI 28.05.2017

  Min. Kownacki mocno do opozycji

  "Jaką trzeba być opozycją, by co roku osłabiać pozycję polskiego rządu?" - pytał wiceminister obrony narodowej na antenie TVP Info w programie "Woronicza 17".

 5. rybafratriaSI 28.05.2017

  Prof. Ryba: Trump nie bawi się w gierki

  "Donald Trump jest kimś w rodzaju kowboja, czyli nie bawi się w pewne procedury dyplomatyczne i upiększanie rzeczywistości".

 6. Anna-Pamula-gfdfdgfd 27.05.2017

  Gość TVN24: Ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy 6999 osób

  Tak na temat przyjęcia 7 tys. uchodźców do Polski wypowiedziała się reporterka związana z "Gazetą Wyborczą".

 7. prof-Nowak-dsdsadsasad 27.05.2017

  Prof. Nowak o polskiej wolności

  "Tyle osób przylgnęło do polskości przez te wieki przychodząc z zewnątrz, bo zafascynowali się wzorem wolności, którego gdzie indziej nie było".

 8. zimek 27.05.2017

  Ziemkiewicz: W cywilizowanym państwie Szubartowicze rozrzucają gnój na polach

  Rafał Ziemkiewicz punktuje byłego dziennikarza Polskiego Radia.

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook