Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Tusk był namiestnikiem Merkel nad Wisłą

25.11.2014

- Nie mam cienia wątpliwości, że Tusk był namiestnikiem Merkel nad Wisłą – mówi Paweł Kukiz w rozmowie z miesięcznikiem "Uważam Rze". To nie jedyna intrygująca myśl znanego muzyka. - Grupy zdrajców zorganizowanych w mafie pod nazwą partie w zamian za utrzymanie tego bandyckiego systemu dzielą się pomiędzy sobą judaszowymi srebrnikami - nie ma wątpliwości Kukiz.

Wielki zwolennik JOW-ów, czyli jednomandatowych okręgów wyborczych wie, jak ten zabetonowany system zmienić. – Trzeba wprowadzić do parlamentu taką liczbę posłów bezpartyjnych, która nie pozwoli obecnym partiom na stworzenie koalicji (…) którzy mają tylko jeden postulat – zmianę ordynacji wyborczej, przynajmniej na model mieszany. Jednomandatowe okręgi wyborcze same nie przejdą – z rezygnacją zauważa Kukiz.

Ideałem jego zdaniem byłoby jednak, gdyby do Sejmu wybierano 95 proc. kandydatów w JOW-ach a pozostałe 5 proc. Ale tak niestety nie jest. Jego zdaniem, obecna ordynacja służy "wszystkim, tylko nie Polsce".

Kukiz nie zostawia suchej nitki na porozumieniu przy okrągłym stole. – To, co się wtedy zdarzyło, to był totalny szwindel i to jest bardzo ważny komunikat, że daliśmy się uwieść propagandzie. 

Propagandzie, która trwa do dzisiaj dzięki rządowym mediom. – Widzę ewidentnie, że to, co oglądam w telewizji, komunikaty, które płyną z mainstreamowych mediów, mają się nijak do tego, co jest w rzeczywistości – mówi muzyk. – Wystarczy mi internet, gdzie mam możliwość porównania różnych informacji i wyciągania z tego wniosków.


Greg/Uważam Rze
[fot. YouTube]

Zainteresował Cię artykuł? Znajdź nas na Facebooku!

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook