Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Tusk był namiestnikiem Merkel nad Wisłą

25.11.2014

- Nie mam cienia wątpliwości, że Tusk był namiestnikiem Merkel nad Wisłą – mówi Paweł Kukiz w rozmowie z miesięcznikiem "Uważam Rze". To nie jedyna intrygująca myśl znanego muzyka. - Grupy zdrajców zorganizowanych w mafie pod nazwą partie w zamian za utrzymanie tego bandyckiego systemu dzielą się pomiędzy sobą judaszowymi srebrnikami - nie ma wątpliwości Kukiz.

Wielki zwolennik JOW-ów, czyli jednomandatowych okręgów wyborczych wie, jak ten zabetonowany system zmienić. – Trzeba wprowadzić do parlamentu taką liczbę posłów bezpartyjnych, która nie pozwoli obecnym partiom na stworzenie koalicji (…) którzy mają tylko jeden postulat – zmianę ordynacji wyborczej, przynajmniej na model mieszany. Jednomandatowe okręgi wyborcze same nie przejdą – z rezygnacją zauważa Kukiz.

Ideałem jego zdaniem byłoby jednak, gdyby do Sejmu wybierano 95 proc. kandydatów w JOW-ach a pozostałe 5 proc. Ale tak niestety nie jest. Jego zdaniem, obecna ordynacja służy "wszystkim, tylko nie Polsce".

Kukiz nie zostawia suchej nitki na porozumieniu przy okrągłym stole. – To, co się wtedy zdarzyło, to był totalny szwindel i to jest bardzo ważny komunikat, że daliśmy się uwieść propagandzie. 

Propagandzie, która trwa do dzisiaj dzięki rządowym mediom. – Widzę ewidentnie, że to, co oglądam w telewizji, komunikaty, które płyną z mainstreamowych mediów, mają się nijak do tego, co jest w rzeczywistości – mówi muzyk. – Wystarczy mi internet, gdzie mam możliwość porównania różnych informacji i wyciągania z tego wniosków.


Greg/Uważam Rze
[fot. YouTube]

Zainteresował Cię artykuł? Znajdź nas na Facebooku!
CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook