Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: To kampania na trupach...

09.04.2015

„Dwa dni przed rocznicą "nowe wiadomości". Pewnie BBN chce Bronkowi się przymilić”.

Paweł Kukiz nie ukrywa oburzenia związanego z ostatni rewelacjami ws. smoleńskiej. Na swoim profilu na Facebooku komentuje sprawę jednoznacznie. „Ale jątrzą! Pewnie BBN chce Bronkowi się przymilić i wspólnie z zaprzyjaźnionymi służbami obcych państw puścili nowinę...” - wskazuje kandydat na Prezydenta RP.

I zwraca uwagę na rynek mediów w Polsce. „80% mediów nie w polskich rękach... Będą cyrki robić, szczuć na siebie Polaków.... Dwa dni przed rocznicą katastrofy NAGLE "nowe wiadomości" … W marcu ich nie było” - tłumaczy.

I krytykuje: „Kampania na trupach... Ku chwale Niemiec, Rosji i spłaty kredytów za wierszówkę od dyspozycyjnych "dziennikarzy" ... Dno....”

„Mam dość tego Smoleńska, tego słabego Państwa. Holendrzy już dawno mają szczątki zestrzelonego samolotu u siebie, nasz w Rosji a niemieckie media w Polsce (Fakty i inne Interie czy Onety) donoszą tak, żebysmy się pozabijali za brzozę...” - tłumaczy.

Zaznacza, że „najemnicy 'od pióra' za kasę gotowi są zrobić z nas Tutsi i Hutu....”. „A my dajemy się im wkręcić....Nie wiem jak było w Smoleńsku i nigdy się nie dowiem....Bo Polska istnieje tylko teoretycznie...Naprawdę...” - kończy swój tekst Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook