Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Temat BSW Policji wybuchnie jak bomba

30.12.2015

"To powinno być zbadane. Będę wnioskował na komisji służb, by zająć się sprawą BSW".

Paweł Kukiz, lider Kukiz'15, od lat interesuje się tym, co dzieje się w Policji. Należy więc bardzo poważnie traktować to, co mówił w TVN24. Wygląda na to, że lada chwila może wybuchnąć skandal związany z tym, co działo się w Biurze Spraw Wewnętrznych Policji. "BSW w Policji to temat, który prawdopodobnie niedługo wybuchnie jak bomba" – stwierdził Kukiz. Komentował przy tym doniesienia Michała Majewskiego i Sylwestra Latkowskiego, którzy ujawnili, że BSW Policja podsłuchiwały dziennikarzy, którzy ujawnili aferę taśmową.

"To było bardzo specyficzne biuro. Komendant główny, Działoszyński, jedynka PSL… Proszę zauważyć dziwny zbieg okoliczności, on wprowadził Schosslera do komendy stołecznej, który był kojarzony z aferą Burego" - mówił Kukiz.

I dodał: "Sugeruję, że to koniecznie powinno być zbadane przez odpowiednie służby. Wg informacji nieoficjalnych, które posiadam, istnieje domniemanie, że Biuro Spraw Wewnętrznych w policji było grupą bardzo silnie wspierającą się personalnie. Będę wnioskował na komisji służb, by zająć się sprawą BSW" - zapowiedział Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]
CS147fotMINI

Czas Stefczyka 147/2017

PDF (5,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook