Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: System się boi. Bo zaczyna pękać...

24.03.2015

„Będą w nas walić z każdej strony. Będą się wić, atakować przez swoje media...”

Paweł Kukiz, kandydat na Prezydenta RP, samorządowiec i muzyk, nie ukrywa satysfakcji, że udało mu się zebrać ponad 100 tys. podpisów. Został on zarejestrowany przez PKW.

„Dzięki naszym wspólnym wysiłkom, determinacji, wiary - jesteśmy w grze!!! NIESAMOWITE! Bez struktur, własnych mediów i pieniędzy...” - pisze na Facebooku.

„Nie znamy się osobiście, mieszkamy w różnych miejscach Polski, Europy, świata. Mamy różne światopoglądy ale łączy nas jedno - OJCZYZNA. Miłość do ludzi i naszej ziemi, troska o jutro, o dzieci i wnuki...” - tłumaczy Kukiz.

Dodaje, że jego i jego zwolenników „łączy walka o godność, podmiotowość- tak indywidualną jak i Wspólnoty”. „Tutaj i wszędzie. Chcemy u siebie czuć się gospodarzami a w świecie - za jakiś czas - stać się współrozgrywającymi a nie być przez wszystkich rozgrywanymi” - tłumaczy.

Kukiz zaznacza, że spodziewa się nagonki i ataków. „Będą w nas walić z każdej strony. System się boi. Bo zaczyna pękać. Bo okazuje się, że żadne pieniądze nie są w stanie zabić DUCHA. Jesteśmy NIEWIDZIALNI, niezorganizowani, ale za to WSZĘDZIE. System w związku z tym nie jest w stanie nas namierzyć” - podkreśla.

„Będą się wić, atakować przez swoje media (w 80% niepolskie) bo żądamy Konstytucji, która tak zorganizuje Polaków, że będą w stanie z Polski uczynić bogate i bezpieczne Państwo. I trzeba będzie w Niemczech podnieść wiek emerytalny z 63 na 67. I żaden agent w rodzaju Tuska im nie pomoże bo NOWA ORDYNACJA wykluczy możliwość obsadzania tronu w Polsce przez obce państwa” - tłumaczy.

„Właśnie wygraliśmy bitwę. W maju czeka nas kolejna. Im silniejsi z niej wyjdziemy tym większa szansa na wygranie tej jesiennej, najważniejszej. Bo jesienne zwycięstwo oznaczać będzie wygranie wojny. O Polskę, o nas, nowe Pokolenia” - wyjaśnia.

„Jeszcze nie czas na to abyśmy odsłonili twarze. Działajmy jak do tej pory - bez struktur. Jak Państwo Podziemne - tajnie ale w porozumieniu. A potem nagle z podziemia wyłoni się przed nimi Armia, której nie będą w stanie stawić oporu. Nigdy nie zwątpcie a wkrótce wygramy. Potrafisz, Polsko!” - kończy swój tekst Kukiz.

Czy złapie wiatr w żagle?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook