Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: System się boi. Bo zaczyna pękać...

24.03.2015

„Będą w nas walić z każdej strony. Będą się wić, atakować przez swoje media...”

Paweł Kukiz, kandydat na Prezydenta RP, samorządowiec i muzyk, nie ukrywa satysfakcji, że udało mu się zebrać ponad 100 tys. podpisów. Został on zarejestrowany przez PKW.

„Dzięki naszym wspólnym wysiłkom, determinacji, wiary - jesteśmy w grze!!! NIESAMOWITE! Bez struktur, własnych mediów i pieniędzy...” - pisze na Facebooku.

„Nie znamy się osobiście, mieszkamy w różnych miejscach Polski, Europy, świata. Mamy różne światopoglądy ale łączy nas jedno - OJCZYZNA. Miłość do ludzi i naszej ziemi, troska o jutro, o dzieci i wnuki...” - tłumaczy Kukiz.

Dodaje, że jego i jego zwolenników „łączy walka o godność, podmiotowość- tak indywidualną jak i Wspólnoty”. „Tutaj i wszędzie. Chcemy u siebie czuć się gospodarzami a w świecie - za jakiś czas - stać się współrozgrywającymi a nie być przez wszystkich rozgrywanymi” - tłumaczy.

Kukiz zaznacza, że spodziewa się nagonki i ataków. „Będą w nas walić z każdej strony. System się boi. Bo zaczyna pękać. Bo okazuje się, że żadne pieniądze nie są w stanie zabić DUCHA. Jesteśmy NIEWIDZIALNI, niezorganizowani, ale za to WSZĘDZIE. System w związku z tym nie jest w stanie nas namierzyć” - podkreśla.

„Będą się wić, atakować przez swoje media (w 80% niepolskie) bo żądamy Konstytucji, która tak zorganizuje Polaków, że będą w stanie z Polski uczynić bogate i bezpieczne Państwo. I trzeba będzie w Niemczech podnieść wiek emerytalny z 63 na 67. I żaden agent w rodzaju Tuska im nie pomoże bo NOWA ORDYNACJA wykluczy możliwość obsadzania tronu w Polsce przez obce państwa” - tłumaczy.

„Właśnie wygraliśmy bitwę. W maju czeka nas kolejna. Im silniejsi z niej wyjdziemy tym większa szansa na wygranie tej jesiennej, najważniejszej. Bo jesienne zwycięstwo oznaczać będzie wygranie wojny. O Polskę, o nas, nowe Pokolenia” - wyjaśnia.

„Jeszcze nie czas na to abyśmy odsłonili twarze. Działajmy jak do tej pory - bez struktur. Jak Państwo Podziemne - tajnie ale w porozumieniu. A potem nagle z podziemia wyłoni się przed nimi Armia, której nie będą w stanie stawić oporu. Nigdy nie zwątpcie a wkrótce wygramy. Potrafisz, Polsko!” - kończy swój tekst Kukiz.

Czy złapie wiatr w żagle?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook