Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: System się boi. Bo zaczyna pękać...

24.03.2015

„Będą w nas walić z każdej strony. Będą się wić, atakować przez swoje media...”

Paweł Kukiz, kandydat na Prezydenta RP, samorządowiec i muzyk, nie ukrywa satysfakcji, że udało mu się zebrać ponad 100 tys. podpisów. Został on zarejestrowany przez PKW.

„Dzięki naszym wspólnym wysiłkom, determinacji, wiary - jesteśmy w grze!!! NIESAMOWITE! Bez struktur, własnych mediów i pieniędzy...” - pisze na Facebooku.

„Nie znamy się osobiście, mieszkamy w różnych miejscach Polski, Europy, świata. Mamy różne światopoglądy ale łączy nas jedno - OJCZYZNA. Miłość do ludzi i naszej ziemi, troska o jutro, o dzieci i wnuki...” - tłumaczy Kukiz.

Dodaje, że jego i jego zwolenników „łączy walka o godność, podmiotowość- tak indywidualną jak i Wspólnoty”. „Tutaj i wszędzie. Chcemy u siebie czuć się gospodarzami a w świecie - za jakiś czas - stać się współrozgrywającymi a nie być przez wszystkich rozgrywanymi” - tłumaczy.

Kukiz zaznacza, że spodziewa się nagonki i ataków. „Będą w nas walić z każdej strony. System się boi. Bo zaczyna pękać. Bo okazuje się, że żadne pieniądze nie są w stanie zabić DUCHA. Jesteśmy NIEWIDZIALNI, niezorganizowani, ale za to WSZĘDZIE. System w związku z tym nie jest w stanie nas namierzyć” - podkreśla.

„Będą się wić, atakować przez swoje media (w 80% niepolskie) bo żądamy Konstytucji, która tak zorganizuje Polaków, że będą w stanie z Polski uczynić bogate i bezpieczne Państwo. I trzeba będzie w Niemczech podnieść wiek emerytalny z 63 na 67. I żaden agent w rodzaju Tuska im nie pomoże bo NOWA ORDYNACJA wykluczy możliwość obsadzania tronu w Polsce przez obce państwa” - tłumaczy.

„Właśnie wygraliśmy bitwę. W maju czeka nas kolejna. Im silniejsi z niej wyjdziemy tym większa szansa na wygranie tej jesiennej, najważniejszej. Bo jesienne zwycięstwo oznaczać będzie wygranie wojny. O Polskę, o nas, nowe Pokolenia” - wyjaśnia.

„Jeszcze nie czas na to abyśmy odsłonili twarze. Działajmy jak do tej pory - bez struktur. Jak Państwo Podziemne - tajnie ale w porozumieniu. A potem nagle z podziemia wyłoni się przed nimi Armia, której nie będą w stanie stawić oporu. Nigdy nie zwątpcie a wkrótce wygramy. Potrafisz, Polsko!” - kończy swój tekst Kukiz.

Czy złapie wiatr w żagle?

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook