Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: System się boi. Bo zaczyna pękać...

24.03.2015

„Będą w nas walić z każdej strony. Będą się wić, atakować przez swoje media...”

Paweł Kukiz, kandydat na Prezydenta RP, samorządowiec i muzyk, nie ukrywa satysfakcji, że udało mu się zebrać ponad 100 tys. podpisów. Został on zarejestrowany przez PKW.

„Dzięki naszym wspólnym wysiłkom, determinacji, wiary - jesteśmy w grze!!! NIESAMOWITE! Bez struktur, własnych mediów i pieniędzy...” - pisze na Facebooku.

„Nie znamy się osobiście, mieszkamy w różnych miejscach Polski, Europy, świata. Mamy różne światopoglądy ale łączy nas jedno - OJCZYZNA. Miłość do ludzi i naszej ziemi, troska o jutro, o dzieci i wnuki...” - tłumaczy Kukiz.

Dodaje, że jego i jego zwolenników „łączy walka o godność, podmiotowość- tak indywidualną jak i Wspólnoty”. „Tutaj i wszędzie. Chcemy u siebie czuć się gospodarzami a w świecie - za jakiś czas - stać się współrozgrywającymi a nie być przez wszystkich rozgrywanymi” - tłumaczy.

Kukiz zaznacza, że spodziewa się nagonki i ataków. „Będą w nas walić z każdej strony. System się boi. Bo zaczyna pękać. Bo okazuje się, że żadne pieniądze nie są w stanie zabić DUCHA. Jesteśmy NIEWIDZIALNI, niezorganizowani, ale za to WSZĘDZIE. System w związku z tym nie jest w stanie nas namierzyć” - podkreśla.

„Będą się wić, atakować przez swoje media (w 80% niepolskie) bo żądamy Konstytucji, która tak zorganizuje Polaków, że będą w stanie z Polski uczynić bogate i bezpieczne Państwo. I trzeba będzie w Niemczech podnieść wiek emerytalny z 63 na 67. I żaden agent w rodzaju Tuska im nie pomoże bo NOWA ORDYNACJA wykluczy możliwość obsadzania tronu w Polsce przez obce państwa” - tłumaczy.

„Właśnie wygraliśmy bitwę. W maju czeka nas kolejna. Im silniejsi z niej wyjdziemy tym większa szansa na wygranie tej jesiennej, najważniejszej. Bo jesienne zwycięstwo oznaczać będzie wygranie wojny. O Polskę, o nas, nowe Pokolenia” - wyjaśnia.

„Jeszcze nie czas na to abyśmy odsłonili twarze. Działajmy jak do tej pory - bez struktur. Jak Państwo Podziemne - tajnie ale w porozumieniu. A potem nagle z podziemia wyłoni się przed nimi Armia, której nie będą w stanie stawić oporu. Nigdy nie zwątpcie a wkrótce wygramy. Potrafisz, Polsko!” - kończy swój tekst Kukiz.

Czy złapie wiatr w żagle?

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook