Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Stefan Michnik to bolszewicki prokurator

14.12.2015

„Szechter to komunistyczny bandyta... Eichmanna powieszono. Tak powinno się załatwiać sprawy”.

Paweł Kukiz promuje powstałe Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich. Na swoim profilu na Facebooku linkuje artykuł na ten temat. I publikuje jeden z komentarzy, jaki zobaczył pod promowanym tekstem: "(...) CZY NASZA JEDNOSTKA SPECJALNA GROM ŚCIĄGNIE STEFANA MICHNIKA DO POLSKI I MOŻNA GO BĘDZIE WOZIĆ W SZKLANEJ KLATCE PO CAŁEJ POLSCE TAK JAK W IZRAELU WOŻONO ZNANEGO ŻYDA EICHMANNA?" „Zacytowałem jeden z komentarzy pod artykułem. Ze szklaną klatką to przesada, Eichmann był Niemcem MORDUJĄCYM ŻYDÓW (a nie "znanym Żydem") ale cała reszta jak najbardziej OK” - podsumowuje Kukiz.

I wyjaśnia: „Dla młodych, którzy nie za bardzo wiedzą o co chodzi: STEFAN SZECHTER to przyrodni brat Adama Michnika. Komunistyczny bandyta, który żądał (jako bolszewicki prokurator) kary śmierci dla polskich patriotów. Uciekł do Szwecji i do tej pory tam mieszka bo Szwecja odmówiła Polsce jego ekstradycji argumentując to ... przedawnieniem zbrodni(!)”

Dodaje, że: „ADOLF EICHMANN to faszystowski bandyta z czasów II wojny światowej. Główny koordynator i realizator planu ostatecznego rozwiązania "kwestii żydowskiej". Po wojnie ukrywał się w Argentynie. Kiedy Izrael wpadł na jego trop do Argentyny wysłano MOSAD i bez pytania nikogo o ewentualną ekstradycję agenci izraelskiego wywiadu "przemycili" w samolocie linii El Al lecącym z Argentyny do Izraela odurzonego narkotykami Eichmanna. A potem go powieszono”.

I tak powinno się załatwiać sprawy. Serdecznie pozdrawiam dzisiejszych "obrońców demokracji", którzy bronią "demokracji" wymyślonej na spółkę przez brata Szechtera i towarzysza Kwaśniewskiego” - kończy swój wpis Paweł Kukiz.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook