Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Stefan Michnik to bolszewicki prokurator

14.12.2015

„Szechter to komunistyczny bandyta... Eichmanna powieszono. Tak powinno się załatwiać sprawy”.

Paweł Kukiz promuje powstałe Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich. Na swoim profilu na Facebooku linkuje artykuł na ten temat. I publikuje jeden z komentarzy, jaki zobaczył pod promowanym tekstem: "(...) CZY NASZA JEDNOSTKA SPECJALNA GROM ŚCIĄGNIE STEFANA MICHNIKA DO POLSKI I MOŻNA GO BĘDZIE WOZIĆ W SZKLANEJ KLATCE PO CAŁEJ POLSCE TAK JAK W IZRAELU WOŻONO ZNANEGO ŻYDA EICHMANNA?" „Zacytowałem jeden z komentarzy pod artykułem. Ze szklaną klatką to przesada, Eichmann był Niemcem MORDUJĄCYM ŻYDÓW (a nie "znanym Żydem") ale cała reszta jak najbardziej OK” - podsumowuje Kukiz.

I wyjaśnia: „Dla młodych, którzy nie za bardzo wiedzą o co chodzi: STEFAN SZECHTER to przyrodni brat Adama Michnika. Komunistyczny bandyta, który żądał (jako bolszewicki prokurator) kary śmierci dla polskich patriotów. Uciekł do Szwecji i do tej pory tam mieszka bo Szwecja odmówiła Polsce jego ekstradycji argumentując to ... przedawnieniem zbrodni(!)”

Dodaje, że: „ADOLF EICHMANN to faszystowski bandyta z czasów II wojny światowej. Główny koordynator i realizator planu ostatecznego rozwiązania "kwestii żydowskiej". Po wojnie ukrywał się w Argentynie. Kiedy Izrael wpadł na jego trop do Argentyny wysłano MOSAD i bez pytania nikogo o ewentualną ekstradycję agenci izraelskiego wywiadu "przemycili" w samolocie linii El Al lecącym z Argentyny do Izraela odurzonego narkotykami Eichmanna. A potem go powieszono”.

I tak powinno się załatwiać sprawy. Serdecznie pozdrawiam dzisiejszych "obrońców demokracji", którzy bronią "demokracji" wymyślonej na spółkę przez brata Szechtera i towarzysza Kwaśniewskiego” - kończy swój wpis Paweł Kukiz.

ez

[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook