Jedynie prawda jest ciekawa


Kukiz: Stefan Michnik to bolszewicki prokurator

14.12.2015

„Szechter to komunistyczny bandyta... Eichmanna powieszono. Tak powinno się załatwiać sprawy”.

Paweł Kukiz promuje powstałe Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich. Na swoim profilu na Facebooku linkuje artykuł na ten temat. I publikuje jeden z komentarzy, jaki zobaczył pod promowanym tekstem: "(...) CZY NASZA JEDNOSTKA SPECJALNA GROM ŚCIĄGNIE STEFANA MICHNIKA DO POLSKI I MOŻNA GO BĘDZIE WOZIĆ W SZKLANEJ KLATCE PO CAŁEJ POLSCE TAK JAK W IZRAELU WOŻONO ZNANEGO ŻYDA EICHMANNA?" „Zacytowałem jeden z komentarzy pod artykułem. Ze szklaną klatką to przesada, Eichmann był Niemcem MORDUJĄCYM ŻYDÓW (a nie "znanym Żydem") ale cała reszta jak najbardziej OK” - podsumowuje Kukiz.

I wyjaśnia: „Dla młodych, którzy nie za bardzo wiedzą o co chodzi: STEFAN SZECHTER to przyrodni brat Adama Michnika. Komunistyczny bandyta, który żądał (jako bolszewicki prokurator) kary śmierci dla polskich patriotów. Uciekł do Szwecji i do tej pory tam mieszka bo Szwecja odmówiła Polsce jego ekstradycji argumentując to ... przedawnieniem zbrodni(!)”

Dodaje, że: „ADOLF EICHMANN to faszystowski bandyta z czasów II wojny światowej. Główny koordynator i realizator planu ostatecznego rozwiązania "kwestii żydowskiej". Po wojnie ukrywał się w Argentynie. Kiedy Izrael wpadł na jego trop do Argentyny wysłano MOSAD i bez pytania nikogo o ewentualną ekstradycję agenci izraelskiego wywiadu "przemycili" w samolocie linii El Al lecącym z Argentyny do Izraela odurzonego narkotykami Eichmanna. A potem go powieszono”.

I tak powinno się załatwiać sprawy. Serdecznie pozdrawiam dzisiejszych "obrońców demokracji", którzy bronią "demokracji" wymyślonej na spółkę przez brata Szechtera i towarzysza Kwaśniewskiego” - kończy swój wpis Paweł Kukiz.

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook