Jedynie prawda jest ciekawa

Kukiz: Sitwy partyjne od 25 lat realizują "programy"

05.10.2015

„Jeśli nie dokona się zmian ustrojowych, to nawet teoretycznie Polska istnieć przestanie”.

Paweł Kukiz znów przypomina, że jego Ruch nie ma zamiaru przedstawiać programu wyborczego. „STRATEGIA!!! Nie "program". "Program" to te sitwy partyjne od 25 lat realizują. Program pożarcia pieniędzy podatnika za pomocą kłamstw zwanych "obietnicami". "Program partii - programem Narodu"” - pisze na swoim profilu na Facebooku.

Kukiz w innym wpisie wskazuje, że on niczego nie obiecuje. „Niczego nie obiecuję. Może tyle, że jeśli nie dokona się zmian ustrojowych to mogę obiecać, że nawet teoretycznie Polska istnieć przestanie” - wskazuje.

W kolejnym wpisie odnosi się do sondażu Newsweeka, który pokazuje, że PiS może wygrać wybory. Portal tygodnika zatytułował tekst wskazując, że „dzięki Kukizowi PiS wygrywa”. „Lisowcy ... Jeśli rzeczywiście mój elektorat przepływa do PiS to w ogromnej mierze jest to waszą zasługą” - odnosi się do Newsweeka Kukiz.

Dodaje: „Poświęciliście mnóstwo energii, czasu i miejsca w waszych mediach, żeby dyskredytować Kukiz'15 ... MNÓSTWO”. „A teraz - jak to komuszki: nabałaganią, namącą by potem myk - przerzucić winę na kogoś innego. Niemniej naprawdę się cieszę, że zaczynacie się bać. Sami sobie zrobiliście kuku” - zaznacza Paweł Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook