Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Kukiz: Sitwy partyjne od 25 lat realizują "programy"

05.10.2015

„Jeśli nie dokona się zmian ustrojowych, to nawet teoretycznie Polska istnieć przestanie”.

Paweł Kukiz znów przypomina, że jego Ruch nie ma zamiaru przedstawiać programu wyborczego. „STRATEGIA!!! Nie "program". "Program" to te sitwy partyjne od 25 lat realizują. Program pożarcia pieniędzy podatnika za pomocą kłamstw zwanych "obietnicami". "Program partii - programem Narodu"” - pisze na swoim profilu na Facebooku.

Kukiz w innym wpisie wskazuje, że on niczego nie obiecuje. „Niczego nie obiecuję. Może tyle, że jeśli nie dokona się zmian ustrojowych to mogę obiecać, że nawet teoretycznie Polska istnieć przestanie” - wskazuje.

W kolejnym wpisie odnosi się do sondażu Newsweeka, który pokazuje, że PiS może wygrać wybory. Portal tygodnika zatytułował tekst wskazując, że „dzięki Kukizowi PiS wygrywa”. „Lisowcy ... Jeśli rzeczywiście mój elektorat przepływa do PiS to w ogromnej mierze jest to waszą zasługą” - odnosi się do Newsweeka Kukiz.

Dodaje: „Poświęciliście mnóstwo energii, czasu i miejsca w waszych mediach, żeby dyskredytować Kukiz'15 ... MNÓSTWO”. „A teraz - jak to komuszki: nabałaganią, namącą by potem myk - przerzucić winę na kogoś innego. Niemniej naprawdę się cieszę, że zaczynacie się bać. Sami sobie zrobiliście kuku” - zaznacza Paweł Kukiz.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. wsieci-extra 30.03.2017

  Nowe "wSieci Extra"!

  Sieć Przyjaciół to społeczność czytelników serwisu wPolityce.pl i tygodnika „wSieci”.

 2. boj 30.03.2017

  "wSieci": Bój o MSZ

  Konrad Kołodziejski o poważnych zmianach w resorcie.

 3. zybert2017303 30.03.2017

  Zybertowicz: Wojna informacyjna prowadzona przez Rosję

  - Ostrzelanie konsulatu i próba zaaranżowania fałszywej rozmowy prezydentów Polski i Ukrainy to elementy wojny informacyjnej prowadzonej przez Rosję — tak wczorajsze wydarzenia ocenił prof. Andrzej Zybertowicz.

 4. 1280px-AdamMichnik2012 30.03.2017

  Michnik: „ Kaczyński zrobi wszystko, żeby zniszczyć naszą gazetę”

  Adam Michnik udzielił wywiadu austriackiej gazecie „der Standard”, w którym stwierdził, że kłopoty "Gazety Wyborczej" są efektem działań prezesa PiS.

 5. bied11 30.03.2017

  Biedroń: Prior robił "porządek" w redakcjach

  Tajemniczy człowiek z Niemiec Peter Prior robił czystki w redakcjach gazet i wpływał na materiały prasowe, które w nich się ukazywały.

 6. jachvw 30.03.2017

  Jachowicz: Petru przygotowuje jakąś niespodziankę

  Jachowicz żartuje, że nie spał kilka nocy, bo martwił się, kto będzie premierem.

 7. met33 30.03.2017

  Abp Głódź: Chrześcijaństwo z Polski promieniuje na zewnątrz

  Chrześcijaństwo z Polski faktycznie promieniuje na zewnątrz i nie możemy nosić w sobie kompleksu - mówi w rozmowie z KAI abp Sławoj Leszek Głódź.

 8. flickrrrr-moody 29.03.2017

  Szewczak: Róbmy swoje, róbmy swoje

  "Dramat, nieszczęścia, upadek i bankructwa wieścił mistrz tanich frazesów prof. Leszka Balcerowicz i jego uczeń, ignorant ekonomiczny".

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook